Și „extratereștrii” plâng câteodată

20 aprilie, 2017

Barcelona a fost ținută în frâu de Juventus și a părăsit Liga Campionilor în faza sferturilor de finală, după 0-3 și 0-0

Sursa: evz.ro

LIGA I. FCSB rămâne în coasta liderei CFR Cluj. „Roș-albaștrii” au câștigat detașat la Botoșani

FCSB a câștigat cu scorul de 3-0 partida jucată, duminică, în deplasare, la FC Botoșani, în etapa a 21-a a campionatului intern.

Adi Popa, pe făraș la Reading » Mesajul antrenorului său: "Câteodată trebuie să faci alegeri"

Situația lui Adi Popa de la Reading e din ce în ce mai îngrijorătoare, românul jucând extrem de puține minute în acest sezon. Tehnicianul lui Reading, Jaap Stam, a

CUPA ROMÂNIEI. FCSB, galop de sănătate spre sferturile de finală. „Roș-albaștrii” au trecut Poli Timișoara, un fotbalist a fost PENIBIL

FCSB s-a calificat, joi, în „sferturile” Cupei României, datorită victoriei obținute la scor de neprezentare, pe terenul fromației ACS Poli Timișoara.

LIGA I. FCSB, VICTORIE pragmatică în fața Chiajnei. „Roș-albaștrii” și-au consolidat poziția de lideri. La Cluj, meciul s-a lăsat cu SCANDAL

FCSB a câștigat cu scorul de 2-1 confruntarea disputată, duminică, pe „Arena Națională”, contra Concordiei Chiajna, în etapa a 17-a a Ligii I.

LIGA EUROPA. FCSB A REMIZAT cu Hapoel Beer Sheva. „Roș-albaștrii” s-au CALIFICAT în primăvara europeană, Alibec a IZBUCNIT în plâns pe bancă

FCSB a încheiat la egalitate, scor 1-1, confruntarea cu Hapoel Beer Sheva, disputată, joi, pe „Arena Națională”, în grupele Ligii Europa.