Și „extratereștrii” plâng câteodată

20 aprilie, 2017

Barcelona a fost ținută în frâu de Juventus și a părăsit Liga Campionilor în faza sferturilor de finală, după 0-3 și 0-0

Sursa: evz.ro

LIGA I. FCSB S-A SALVAT în ultimele minute la Craiova. „Roș-albaștrii” mai speră la TITLU și așteaptă ajutor de la Hagi

FCSB s-a impus, luni, scor 1-0, pe terenul formației CS „U” Craiova, în etapa a 9-a a play-off-ului Ligii I, și rămâne în cursa pentru tilul inten.

FCSB VS CFR CLUJ » CALCULE: 4>27 :) ”Roș-albaștrii” și-au dat cu stângu-n dreptul! CFR are toate atuurile cu două etape înainte de final

CFR Cluj a primit un cadou nesperat și a revenit pe primul loc cu două etape înainte de final. Eșecul de la Iași al celor de la FCSB, 0-1, îi aruncă pe steliști la mâna

LIGA I. DEZASTRU pentru FCSB. „Roș-albaștrii” au fost ÎNVINȘI la Iași și RISCĂ să rateze titlul pentru al 3-lea an CONSECUTIV

CSM Poli Iași a câștigat cu scorul de 1-0 partida jucată, luni, pe teren propriu, împotriva celor de la FCSB, în etapa a 8-a a play-off-ului Ligii I.

LIGA I. FCSB, VICTORIE fără emoții la Astra Giurgiu. „Roș-albaștrii” sunt liderii campionatului

FCSB a câștigat cu scorul de 3-0 partida jucată, luni, în deplasare, la Astra Giurgiu, în etapa a 5-a a play-off-ului campionatului intern.

Câteodată, când sărăcia e mare, fericirea poate sta ascunsă într-o banană

Ne așteptau de câteva ore în locul unde se termina șoseaua și începea ulița de glod spre căsuța lor din satul Vârf, comuna Năieni. Șase frați din familia Dabija și încă doi băieți