A început cursa de urmărire a lui Budescu. Hagi și Becali aleargă după atacantul Astrei

19 mai, 2017

Gigi Becali încearcă, din nou, să obțină semnătura unuia dintre cei mai apreciați fotbaliști din Liga I. Pe fir a intrat și Gică Hagi, care vrea să construiască o formație de Liga Campionilor

Sursa: evz.ro

CEI MAI SÂNGEROŞI INTERLOPI ai lumii au început ca o GAŞCĂ DE LA BLOC. Ritualuri canibale pentru duşmani - Galerie foto şocantă

O nouă grupare infracțională a luat amploare în ultimele decenii, acești fiind cunoscuți ca “cei uniți sub capul diavolului”. Sau, pe scurt, MS-13.

Cel mai tare mod de a sărbători! A înscris două goluri, a fost schimbat și apoi a plecat direct la spital: abia acolo a început petrecerea

Ryan Colclough, jucătorul lui Wigan a avut parte de momente de fericire, unul după altul: a punctat de două ori în victoria echipei sale și, după înlocuire, a plecat la spital

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și

LIGA CAMPIONILOR. Meci FANTASTIC în Spania. Liverpool A RATAT VICTORIA după ce a condus cu 3-0. Leipzig a DEMOLAT-O pe Monaco

FC Sevilla a obținut un punct, marți, la finalul confruntării cu FC Liverpool, încheiată la egalitate, scor 3-3. Andaluzii au revenit după ce au fost conduși cu 3-0.