A început cursa de urmărire a lui Budescu. Hagi și Becali aleargă după atacantul Astrei

19 mai, 2017

Gigi Becali încearcă, din nou, să obțină semnătura unuia dintre cei mai apreciați fotbaliști din Liga I. Pe fir a intrat și Gică Hagi, care vrea să construiască o formație de Liga Campionilor

Sursa: evz.ro

VIDEO + FOTO Specialista Cupei Regelui! Barcelona a câștigat pentru a patra oară consecutiv trofeul, după ce a demolat-o pe Sevilla

FC Barcelona nu i-a dat nicio șansă Sevillei în finala Cupei Regelui și și-a adjudecat trofeul încă din prima repriză. Catalanii s-au impus cu 5-0 și au cucerit a 4-a Cupă la

FOTBAL EUROPEAN. FC Barcelona A CÂȘTIGAT Cupa Spaniei, după ce a SPULBERAT-O pe FC Sevilla

Barcelona a făcut instrucție cu FC Sevilla și și-a adjudecat Cupa Spaniei, după ce s-a impus, sâmbătă, în fața andaluzilor, scor 5-0.

VIITORUL - FCSB 2-2 // Budescu prinț, Alibec cerșetor! Toate notele "thriller-ului" de la Malul Mării » Jucătorii care au dezamăgit crunt în Viitorul - FCSB 2-2

Viitorul și FCSB au oferit sâmbătă seara un meci extrem de spectaculos în play-off, încheiat 2-2, după 90 de minute în care ofensivele celor două echipe au fost la

Poliţia din Philadelphia a făcut public apelul la 911 din partea Starbucks după arestarea controversată a doi bărbaţi de culoare

Apelul la 911 a fost făcut de o femeie care i-a spus dispecerului că în cafenea se află doi domni care refuză să cumpere sau să plece. Avocatul celor doi bărbaţi a declarat că aceştia

Pleacă Gnohere de la FCSB? Superofertă pentru "Bizon", dar Becali ezită. Toate detaliile afacerii

Evoluțiile bune ale lui Harlem Gnohere (30 de ani) din actualul sezon competițional i-au făcut pe reprezentanții mai multor cluburi din Europa să se intereseze de serviciile