Barry Callebaut

29 Septembrie 2017

A mai căzut o stea a cinematografiei internaţionale: Barry Danne

Barry Dennen, în urmă cu câteva luni fusese în capela Sixtină, la Vatican, cu ocazia prezentării filmului de mare succes - Jesus Christ Superstar - la care a participat ca actor, cântăreţ şi

09 Februarie 2015

Portarul Boubacar Barry este noul erou al Coastei de Fildeş, care a învins Ghana la penalty-uri şi a cîştigat Cupa Africii pe Naţiuni

Coasta de Fildeş şi Ghana au ajuns în ultimul act al Cupei Africii pe Naţiuni şi după 90 de minute scorul a fost egal, 0-0, iar meciul a ajuns la prelungiri şi la penalty-uri. Coasta de

25 Iunie 2014

liveVIDEO şi TEXT Grecia - Coasta de Fildeş 1-0 » Samaris înscrie cu un şut peste Barry

Fără victorie, dar şi fără gol marcat la Campionatul Mondial, Grecia îşi joacă azi ultima şansă, de la ora 23:00, în direct la TVR 1 şi liveVIDEO şi TEXT pe GSP.RO.  VEZI LIVETEXT

16 Ianuarie 2014

S-au stabilit sferturile de finală la Mastersul londonez: Ricky Walden, revenire senzaţională cu Barry Hawkins

Ricky Walden a fost condus cu 4-1 şi 5-2 de Barry Hawkins, dar a reuşit o revenire spectaculoasă şi şi-a asigurat ultimul biletele în sferturile de finală ale Mastersului de snooker. Acolo, îl

28 Noiembrie 2013

Portret de bowler » Barry Foley: ”Nu am obiceiul de a spune rugăciuni înainte de joc”

Barry Foley a avut parte de un sezon excelent. Jucătorul irlandez de bowling a reuşit să devină în acest an primul sportiv din ţara sa natală care se impune la Irish Open, cel mai important