Bernadette Szocs

19 Septembrie 2017

Bernadette Szocs a fost surpriza plăcută din lotul României la Campionatul European de tenis de masă, având o contribuție decisivă la cucerirea istoricului aur cucerit de fetele

18 Septembrie 2017

INTERVIU Bernadette Szocs: "Recunosc, urlu mai tare ca Șarapova!"

Bernadette Szocs a contribuit și ea din plin la aurul României la CE de tenis de masă. Deși e numărul 3 în echipă, mezina Berni nu a pierdut nici un meci din cele 6 jucate. După

17 Septembrie 2017

România - Germania 2-1. liveSCORE+VIDEO ACUM » Bernadette Szocs readuce România în finala Campionatului European de tenis de masă pe echipe

Echipa României, formată din Dana Dodean, Eliza Samara și Bernadette Szocz, joacă ACUM în finala Campionatului European de tenis de masă, contra Germaniei. Meciul este livescore pe

01 Octombrie 2016

FOTO Fotomodelul care a vrăjit mingea de ping pong » Bernadette Szocs e una dintre cele mai frumoase jucătoare din circuitul mondial de tenis de masă

Berni, 21 de ani, numărul 64 în ranking-ul mondial, a făcut o demonstrație și la ultimul meci al "naționalei", 3-0 cu Grecia în preliminariile CE 2017, întâlnire

23 Februarie 2015

Tînăra regină » Bernadette Szocs a cîştigat sîmbătă Openul Qatarului la categoria sub 21 de ani

Românca a avut numai adversare asiatice în drumul spre trofeu Marea speranţă a tenisului de masă din România, Bernadette Szocs a reuşit sîmbătă un rezultat excelent. În Openul Qatarului, la

22 Februarie 2015

Elizabeta Samara a câştigat Qatar Open la tenis de masă. Bernadette Szocs s-a impus la Under-21

Jucătoarea română de tenis de masă Elizabeta Samara a câştigat turneul Qatar Open, etapă din circuitul mondial ITTF dotată cu premii totale de 220.000 de dolari, duminică, la Doha. după ce a

21 Februarie 2015

Bernadette Szocs s-a IMPUS în Openul Qatarului la tenis de masă

Jucătoarea de tenis de masă Bernadette Szocs, cap de serie numărul 5, a câştigat Openul Qtaraului rezervat Under 21.