Fără birocrație! Schimbă sau adaugă un cod CAEN, online

Platforma online REGNET.ro îți oferă acum posibilitatea de a-ți dezvolta business-ul prin schimbarea sau adăugarea unui cod CAEN direct de la birou, fara să te deplasezi, transmițând toată

16 Octombrie 2016

Aveti unul dintre aceste coduri CAEN? Din 2017, veti plati impozit specific

Societatile care au inscrisa in actele constitutive, potrivit legii, ca activitate principala sau secundara, una dintre activitatile corespunzatoare urmatoarelor codurilor CAEN vor plati, de la 1

18 Septembrie 2016

VIDEO Cavani 4x4 » Uruguayanul a punctat de patru ori din patru șuturi pe poartă în meciul cu Caen, 6-0

Uruguayanul a punctat de patru ori din patru șuturi pe poartă în prima repriză. Edinson Cavani, care marcase un gol la 1-1 cu Arsenal, dar și ratase patru ocazii singur cu portarul, a

14 Februarie 2015

VIDEO Kung Fu Zlatan » Gol ciudat înscris de Ibrahimovici împotriva lui Caen! Şocul a venit în finalul meciului

PSG a făcut un pas greşit pe teren propriu, remizînd cu Caen, scor 2-2, deşi în minutul 89 conducea cu 2-0.  Campioana en-titre a deschis scorul în minutul 2 prin Zlatan Ibrahimovici, care a

19 Noiembrie 2014

Blat franţuzesc » Caen şi Nîmes ar putea fi retrogradate pentru remiza, 1-1, din 13 mai 2014

Preşedinţii celor două echipe din L1 şi L2 au fost arestaţi preventiv ieri, după o serie de percheziţii făcute la mai multe cluburi, suspectate de ”corupţie activă şi pasivă” La 21

21 Iulie 2013

Încă un gol pentru Valenciennes » Chiţu a punctat şi în amicalul cu Caen

Aurelian Chiţu se descurcă excelent la Valenccienes, echipă pentru care a reuşit să marcheze deja al doilea gol în perioada de pregătire.Mijlocaşul de 22 de ani a stabilit scorul final în