Chipciu și Stanciu fascinați de echipa lui United: "Când îi vezi pe Pogba și pe Ibrahimovici lângă tine, e foarte dificil. Mourinho ne-a felicitat"

21 aprilie, 2017

Alexandru Chipciu a început din primul minut partida retur pierdută în prelungiri în "sferturile" Europa League cu Manchester United, scor 1-2. Mijlocașul român al lui Anderlecht a fost înlocuit în minutul 64 și s-a arătat fascinat de atmosfera de pe Old Trafford. "Cred că am făcut un meci foarte bun, un meci reușit. Din câte știu, toate echipele au pierdut pe Old Trafford, în Europa League.

Tătărușanu, elogiat în Franța » Este considerat transferul verii pentru echipa lui Ranieri

Ciprian Tătărușanu a impresionat în primele meciuri jucate la FC Nantes, iar presa franceză îl consideră principalul motiv pentru rezultatele bune al echipei antrenate de Ranieri.

Aproape de TRAGEDIE! A CĂZUT TAVANUL de la Centrul de la Mogoșoaia, chiar lângă COPIII de la Under 16

Centrul de la Mogoșoaia a intrat, începând de miercuri seara, în categoria lucrurilor scumpe și prost făcute din România.

De pe gazon în ring » O legendă a lui United lasă fotbalul pentru lupte

Postul de comentator la BT Sport nu-i mai e de ajuns lui Rio Ferdinand. Fostul fundaș al lui Manchester United simte nevoia să revină cu adevărat în lumina reflectoarelor. Dar nu pe gazon,

VIDEO Rudel Obreja înjură reporterul GSP: "Nu vorbesc cu tine ticălosule! Dă-te-n **** mea de-aici!" » Scandal de DOPAJ la Europene

Patru juniori români, Marian Dumitru (categoria 48kg, clubul Horezu), David Andreaș (52kg, Tg Jiu), Ionuț Lupu (54kg, Iași), Ionuț Pălănceanu (63kg, Dinamo), au fost retrași din