Curs BNR: Euro a scăzut vineri, după recordul de joi

Euro a scăzut vineri față de leu, la cotația de referință a Băncii Naționale a României (BNR), după ce înregistrase un record în ziua precedentă.

Dezvăluirile unui fost ofițer după sinuciderea unui angajat SPP. Mărturie emoţionantă

Zilele trecute, EVZ a publicat o știre despre un tânăr de 29 de ani, angajat al SPP din 2014, care s-a sinucis în incinta unei unități din Tulcea. Subofițerul asigura paza la obiectivul

Alegeri anticipate în Turcia. Ce s-ar putea întâmpla după dublul scrutin prezidenţial şi legislativ de duminică

Turcia votează duminică într-un dublu scrutin prezidenţial şi legislativ, considerat o provocare electorală majoră pentru preşedintele în exerciţiu Recep Tayyip Erdogan, aflat la putere de

VIDEO Reacția eroului Toni Kroos după ce adus victoria Germaniei: "Aveam impresia că lumea se va bucura dacă eram eliminați" » La ce s-a gândit înainte de gol

Germania s-a impus cu emoții în meciul cu Suedia, 2-1, grație golului marcat de Toni Kroos în minutul 90+5. După meci, mijlocașul de 28 de ani a vorbit despre meciul cu Suedia și

VIDEO Scandal după Germania - Suedia » Nemții i-au provocat pe rivali și totul a degenerat: "Un comportament dezgustător!"

Germania  a câștigat cu emoții în meciul cu Suedia, 2-1, grație golului marcat de Toni Kroos în minutul 90+5. Provocați de nemți la final, oficialii

VIDEO "N-ar mai trebui delegat!" » Reacție vehementă după Germania - Suedia

Suedia a pierdut în ultimul minut cu Germania, 1-2, golul victoriei fiind marcat în minutul 90+5. Ziarele poloneze recunosc că "centralul" lor, Szymon Marciniak, a greșit