De ce amână Contra semnarea prelungirii cu Dinamo. Ce ascunde tehinicanul "câinilor"

21 aprilie, 2017

Citeste mai mult despre Dinamo

Sursa: video.gsp.ro

VIDEO Noul pariu al lui Contra? Imaginile surprinse de camerele TV după CS U Craiova - CFR

Cosmin Contra a fost prezent la partida câștigată de CS U Craiova pe teren propriu cu liderul CFR Cluj, scor 2-1. După meci, selecționerul a stat de vorbă cu Alex Mitriță, cel care a

Iuliu Mureșan, atac dur după înfrângerea Craiovei + săgeți către Botoșani: "Mai bine cu Dinamo în play-off"

Iuliu Mureșan, președinte la CFR Cluj, nu și-o dorește pe FC Botoșani în play-off. Ba chiar lansează atacuri dure la adresa moldovenilor, făcând referire la meciul pierdut de

liveTEXT de la 20:00 FCSB întâlnește Viitorul! Echipa lui Hagi n-a mai pierdut de mai bine de un an contra roș-albaștrilor! Cum arată echipele probabile

FCSB și Viitorul se întâlnesc în această seară, de la ora 20:00, în direct la TV Digi Sport, Telekom Sport, Look și liveTEXT pe GSP.RO. Este ultimul derby al acestui

Forțat să se bucure! Ulreich a apărat un penalty în prelungiri contra echipei care l-a crescut

Poarta lui Bayern este bine păzită și în absența lui Neuer. Sven Ulreich a dovedit-o și-n duelul palpitant de la Stuttgart, unde și-a salvat echipa în minutul 90+5. VEZI VIDEO! L-a

Iuliu Mureșan, atac dur după înfrângerea contra Craiovei + săgeți către Botoșani: "Mai bine cu Dinamo în play-off"