DECIZIE ISTORICĂ. O femeie va arbitra într-unul dintre cele mai urmărite campionate de fotbal ale lumii. „Am rămas fără cuvinte”

19 mai, 2017

Bibiana Steinhaus a fost desemnată să arbitreze, în sezonul viitor, partide din Bundesliga, unul dintre cele mai puternice campionate de fotbal.

Sursa: evz.ro

Compania care a publicat cele mai multe anunţuri de job-uri

Cele mai multe anunţuri de locuri de muncă, înregistrate pe platforma eJobs, au fost cele din domeniul vânzărilor, urmate de cele din domeniul administrativ, financiar şi alimentar, potrivit

FOTO Telefonul fără fir » Cum a dirijat-o Petrescu pe CFR din spatele unui geam

Suspendat, Dan Petrescu, tehnicianul CFR-ului, și-a condus echipa în meciul de joi seara cu FCSB, 1-1, prin intermediari: el i-a transmis indicații lui Bilașco, acesta le-a dat mai departe

Duelul de la distanță dintre MM Stoica și Dan Petrescu capătă proporții: "Sunt siderat să văd că vorbește de așa ceva"

Mihai Stoica, directorul sportiv al FCSB-ului, e convins că echipa sa ar fi trebuit să primească un penalty în derby-ul de joi seara cu CFR, la duelul din minutul 69 dintre Mario Camora și

Poate fi DIVORȚUL ANULUI! Se rupe unul dintre cele mai IUBITE CUPLURI de la noi? „Înțelegeți de ce și-a lăsat nevasta...”

Radu Vâlcan, soțul Adelei Popescu, a plecat într-o excursie de 10 zile în Nepal, lăsăndu-și acasă nevasta și băiețelul în vârstă de un an și câteva luni, Alexandru acasă.

Conflictul dintre MM Stoica și Dan Petrescu a trecut la faza pe "dat din casă": "Sunt siderat de ce spune. Habar n-avea cine era jucătorul!"

Mihai Stoica, directorul sportiv al FCSB-ului, e convins că echipa lui ar fi trebuit să primească un penalty în derby-ul de joi seara cu CFR (1-1), la duelul din minutul 69 dintre Mario