"Domnule Huidu, cât costă mama dumneavoastră?" Fosta vedetă a Cârcotaşilor şi-a înmormântat ieri mama

Citeste mai mult despre Cancer

Sursa: evz.ro

Cadavrul unui bărbat descoperit în peretele unei case. Comanditara crimei este fosta parteneră care a angajat asasini plătiţi, membri ai mafiei siciliene

O femeie în vârstă de 64 de ani  ar fi angajat patru acoliţi ai mafiei siciliene să ucidă fostul ei iubit, un barbat de origine albaneză, care ar fi parăsit-o şi i-ar fi furat bijuterii.

RAPID - SC POPEȘTI LEORDENI 4-1 // EXCLUSIV Daniel Pancu își prezintă scuzele după derapajul de ieri! Cerință pentru șefi: „Vreau un MM Stoica al Rapidului”

Rapidul a învins-o pe SC Popești Leordeni, scor 4-1, cu trei goluri marcate în ultimul sfert de oră. Daniel Pancu a avut o ieșire necontrolată la adresa contestatarilor după meci, iar

RAPID - SC POPEȘTI LEORDENI 4-1 // EXCLUSIV Daniel Pancu își prezintă scuzele după derapajul de ieri: „Mi-ar trebui un MM Stoica al Rapidului”

Rapidul a învins-o pe SC Popești Leordeni, scor 4-1, cu trei goluri marcate în ultimul sfert de oră. Daniel Pancu, 41 de ani, a avut o ieșire necontrolată la adresa contestatarilor

Dramă în lumea modei. Fosta Miss Universe a murit! Abia împlinise 20 de ani

Tragedie în lumea modei. Lotte van der Zee, fostă miss Teen Universe, s-a stins din viață la vârsta de 20 de ani. Tânăra, originară din Olanda, a suferit un atac de cord, chiar în ajunul

Fosta iubită a lui Boateng face senzație pe Instagram: pozează sexy și adună o grămadă de aprecieri

Melissa Sata nu ezită să surprindă și continuă să pozeze sexy. Postează deseori imagini provocatoare pe Instagram. Fosta iubită a lui Kevin Prince Boateng, cu care are și un copil, are un