DRAMĂ în Anglia. Un antrenor al lui Tottenham A MURIT după ce a suferit un atac de cord în timpul unui antrenament

21 aprilie, 2017

Fostul internațional și antrenorul echipei U23 al lui Tottenham Hotspur, Ugo Ehiogu, a decedat, astăzi, după ce, ieri, a suferit un atac de cord în timp ce conducea antrenamentul micilor „coțofene”.

Citeste mai mult despre Tottenham

Sursa: evz.ro

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și

LIGA CAMPIONILOR. Meci FANTASTIC în Spania. Liverpool A RATAT VICTORIA după ce a condus cu 3-0. Leipzig a DEMOLAT-O pe Monaco

FC Sevilla a obținut un punct, marți, la finalul confruntării cu FC Liverpool, încheiată la egalitate, scor 3-3. Andaluzii au revenit după ce au fost conduși cu 3-0.

DOLIUl! A MURIT o STEA a cinematografiei MONDIALE. Sute de milioane de fani sunt în stare de șoc

A murit unul dintre cei mai apreciați actori din lumea cinematografică, prestațiile sale atrăgând sute de milioane de copii și adolescenți.

Chiricheș, lăudat de antrenor după victoria lui Napoli din Ligă: "A fost extraordinar, cu excepția unei faze"

Integralist în victoria lui Napoli, 3-0 cu Șahtior, Vlad Chiricheș l-a suplinit aproape fără greșeală pe Koulibaly. "I-au pus umărul la loc și se bate ca și cum n-ar avea nimic. O