FCSB pregătește al treilea transfer » Jucătorul a confirmat negocierile

19 mai, 2017

Lukacs Bole, 27 de ani, poate fi al treilea jucător transferat de FCSB în această vară, după Ionuț Larie și Junior Morais. Mijlocașul lui Poli Iași ar putea ajunge sub comanda lui Nicolae Dică liber de contract, după ce formația moldavă nu i-a propus prelungirea contractului. FCSB s-a interesat de serviciile acestuia, lucru recunoscut chiar de Bole. "Nu mă gândesc la ce va fi din vară, mă concentrez pe acest final de sezon.

OFICIAL Drum liber spre FCSB? Nemec s-a despărțit de Dinamo. Mesaj la adio pentru "câini"

Adam Nemec, 32 de ani, și-a anunțat plecarea de la Dinamo după două sezoane în care a marcat 20 de goluri în toate competițiile.  Vârful slovac a postat un mesaj pe contul

liveTEXT de la 17:00 » Dinamo - FCSB U19, meciul orgoliilor în finala Cupei României U19 » Derby-ul se joacă pe Arena Națională

Dinamo U19 și FCSB U19 dispută în această seară finala Cupei U19. Partida va fi liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport 2. Meciul se joacă pe Arena Națională, în

liveTEXT » ACUM e FCSB U19 - Dinamo U19, meciul orgoliilor în finala Cupei României

FCSB U19 și Dinamo U19 dispută ACUM finala Cupei. Partida e liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport 2 și Pro X. Meciul se joacă pe Arena Națională, în

liveTEXT » ACUM e FCSB U19 - Dinamo U19, meciul orgoliilor în finala Cupei României » Roș-albaștrii deschid scorul în minutul 34

liveTEXT » ACUM e FCSB U19 - Dinamo U19, meciul orgoliilor în finala Cupei României » Robert Moldoveanu egalează în minutul 60