Flavius Koczi

21 Aprilie 2013

Campionatele Europene de gimnastica. Flavius Koczi, MEDALIA DE ARGINT în finală la sărituri

Gimnastul Flavius Koczi a câştigat, duminică, medalia de argint în finala de la sărituri, la Campionatele Europene individuale de la Moscova.

22 Aprilie 2013

Colecţionarul » Flavius Koczi a cucerit singura medalie pentru delegaţia masculină, argint la sărituri

A fost a opta medalie individuală a reşiţeanului la Campionatele Europene. La Moscova, Flavius Koczi a suferit. A suferit pentru medalia pierdută de la sol, sîmbătă, atunci cînd a greşit la

05 Aprilie 2009

Flavius Koczi, medalie de argint la CE de la Milano

Gimnastul Flavius Koczi a castigat medalia de argint duminica, in finala de la sarituri, cu nota 16.312, la Campionatele Europene de la Milano, aducand prima clasare pe podium delegatiei Romaniei.