FOTO Ghinion teribil pentru Teixeira! Portughezul s-a accidentat și a fost schimbat după doar 10 minute

12 august, 2017

Filipe Teixeira a ieșit de pe teren accidentat în minutul 10 al partidei dintre FCSB și Astra Giurgiu, din etapa a 6-a din Liga 1. Mijlocașul portughez în vârstă de 37 de ani a călcat strâmb în startul partidei și și-a luxat glezna. Fotbalistul a cerut să joace în continuare, dar după 6 minute s-a prăbușit și n-a mai putut continua partida.

FCSB - Sporting » 10 titulari şi 3 dileme majore! Ce probleme are Nicolae Dică înainte de meciul carierei ca antrenor + Două variante pentru primul "11"

Cu cât se apropie mai mult ora de start a meciului de miercuri seară, FCSB - Sporting, 0-0 în tur, cu atât creşte tensiunea şi adrenalina în interiorul Stelei. Se joacă

Relații tensionate între Berlin și Ankara, după arestarea unor cetățeni germani

Preşedintele Turciei, Recep Tayyip Erdogan, i-a îndemnat, vineri, pe turcii care locuiesc în Germania să nu voteze nici pentru Uniunea Creștin-Democrată (CDU), partidului lui Merkel, nici pentru

Simona Halep, după EȘECUL de la Cincinnati: „Îmi cer scuze pentru acest meci”

Simona Halep și-a cerut scuze pentru evoluția dezastruoasă pe care a avut-o în finala de la Cincinnati, în meciul cu Garbine Muguruza.

VIDEO+FOTO Real Madrid, victorie categorică pe terenul lui Deportivo » Florin Andone a ratat un penalty

Real Madrid, campioana en-titre din Spania, a debutat cu succes în noul sezon din La Liga, obținând o victorie reconfortantă pe terenul lui Deportivo La Coruña, scor 3-0. Depor a