Franța, ALEGERI sub TEROARE. Imaginile panicii de după atacul din centrul Parisului - VIDEO

21 aprilie, 2017

Presa franceză a dat publicității imagini din momentele imediat următoare atacului cu armă automată de pe Champs-Elysées.

Sursa: evz.ro

Mureșan surprinde după egalul cu FCSB: "Am fost la Hațegan și i-am mulțumit"

Președintele CFR-ului, Iuliu Mureșan, e mulțumit după remiza cu FCSB, scor 1-1, chiar dacă e de părere că echipa sa a jucat mai bine. Oficialul ardelenilor aplaudă prestația brigăzii conduse

Dezbatere „Historia“ la Adevărul Live, ora 11.00: Şi-a trădat România aliaţii după victoriile din 1917?

În vara anului 1917, Armata Română avea să scrie la Mărăşti, Mărăşeşti şi Oituz unele dintre cele mai frumoase pagini din istoria poporului român.

Alegeri Germania. Angela Merkel şi alţi politicieni germani au primit scrisori de ameninţare ce conţineau o pudră albă

Cinci personalităţi politice au primit joi scrisori de ameninţare ce conţineau o pudră albă, prezentată ca fiind antrax şi lame de ras, a anunţat poliţia berlineză cu trei zile înaintea

Scrisoarea emoționantă a tatălui unei victime #Colectiv, după ce a vizitat Camp Nou: "Andule, ai fost lângă mine, am stat pe banca de rezerve"

Narcis Hogea, tatăl lui Alex Hogea, decedat pe 22 noiembrie 2015, la 3 săptămâni după ce suferise arsuri după incendiul din clubul Colectiv, a postat un mesaj emoționant după ce a vizitat

VIDEO Zenit scoasă din Cupă de o divizionară secundă, Mancini dă vina pe arbitru! » Fostul dinamovist Mevlja a luat "roșu" în minutul 11

Concitadina Dinamo Petersburg a învins liderul Zenit în șaisprezecimile Cupei Rusiei după prelungiri (3-2). "Arbitrul a făcut praf meciul. Chiar și în zece oameni, am egalat de