jucatoare de tenis in ipostaze excitante in timpul meciului

01 Noiembrie 2017

VIDEO Punctul anului în tenis? Lovitură uluitoare reușită în timpul Mastersului de la Paris!

Argentinianul Diego Schwartzman și americanul John Isner au oferit azi un meci deosebit în turul II al Mastersului de la Paris, duel câștigat în cele din urmă de Isner, scor 7-6,

19 Octombrie 2017

FOTO Messi a surprins pe toată lumea în timpul meciului cu Olympiakos » A luat o pastilă în timpul meciului

Una dintre cele mai discutate imagini ale serii de miercuri din Liga Campionilor l-a avut în prim-plan pe Lionel Messi, în timpul partidei pe care Barcelona a câştigat-o în

04 Octombrie 2017

MM Stoica, reacție dură în timpul meciului Halep - Sharapova » A jignit-o pe rusoaică

Mihai Stoica, directorul sportiv de la FCSB, a avut un derapaj în timpul meciului dintre Simona Halep și Maria Sharapova. Imediat după finalului primului set, câștigat de Halep cu 6-2,

03 Octombrie 2017

VIDEO Scene șocante în România! Un suporter a scos sabia în timpul meciului

Meciul dintre Steagul Roşu Colacu – Unirea Slobozia Moară poate reprezenta un scenariu de film. Cu zece minute înainte de finalul întâlnirii s-a iscat un incident în

15 Septembrie 2017

Rivala nu-i interesează! Ce au făcut dinamoviștii în timpul meciului FCSB - Plzen 3-0, din Europa League

Doi dintre liderii "câinilor", Paul Anton și Jaime Penedo, au dezvăluit astăzi că nu au urmărit la TV meciul FCSB - Plzen (3-0). Întâlnirea din grupele Europa League nu le-a

27 August 2017

Probleme la PSG? Cavani i-a întors spatele lui Neymar în timpul meciului cu Saint Etienne

PSG are un start de sezon impecabil în Franța, însă primele probleme par să-și facă apariția în cadrul echipei pariziene.  Vineri, PSG a învins-o pe Saint-Etienne cu

14 August 2017

Halep, criticată dur de o mare campioană în timpul meciului de coșmar cu Svitolina: "E îngrozitor"

Simona Halep a pierdut clar în semifinalele turneului de la Toronto, scor 1-6, 1-6, în fața ucrainencei Elina Svitolina. Evoluția Simonei Halep din meciul cu Elina Svitolina a fost

12 August 2017

FOTO Edi Iordănescu și Ovidiu Popescu s-au îmbrâncit în timpul meciului

Ovidiu Popescu și antrenorul Edward Iordănescu s-au îmbrâncit în minutul 22 al partidei dintre FCSB și Astra, din etapa a 6-a din Liga 1. Antrenorul giurgiuvenilor a

07 August 2017

VIDEO Momente șocante! Un campion european a fost atacat cu un cuțit în timpul meciului

Ricardo Quaresma, atacantul lui Beșiktaș, a fost atacat cu un cuțit de fanii de la Konyaspor, la meciul din Supercupă, scor 1-2. Acesta a fost salvat de managerul echipei sale. Nebunie la

23 Iulie 2017

EPISOD ȘOCANT în tenis! Scandare NAZISTĂ în timpul semifinalei de la Bastad | VIDEO

Semifinala dintre spaniolii David Ferrer și Fernando Verdasco, din cadrul turneului de la Bastad (Suedia), a fost ținta unui act scandalos.

08 Iulie 2017

ȘOC pe terenul de fotbal! Un cunoscut jucător a făcut STOP CARDIAC în timpul meciului

Incident îngrozitor pe terenul de fotbal. Un cunoscut jucător a făcut stop cardiac chiar în timpul meciului. Partida de fotbal a fost suspendată în minutul 72.

09 Iunie 2017

Cuplu surprins în IPOSTAZE INDECENTE, în timpul unui zbor: „Nici măcar nu s-au deranjat să meargă la baie” - VIDEO

Un cuplu a făcut senzație în timpul unui zbor al companiei Ryanair, când a fost surprins în ipostaze indecente. Imaginile au fost înregistrate de un pasager cu telefonul mobil.

12 Mai 2017

EXCLUSIV Interdicție de la Contra » Ce NU trebuie să se întâmple în timpul meciului cu Astra

Dinamo, FCSB și Viitorul își dispută titlul de campioană în ultima etapă, în trei meciuri care se vor juca simultan. Cosmin Contra și-a luat măsuri de precauție pentru a se

12 Mai 2017

EXCLUSIV Interdicție de la Contra » Ce se va întâmpla în timpul meciului cu Astra

08 Mai 2017

Pique și Shakira luați la țintă de fanii madrileni » Au fost huiduți în timpul unei partide de tenis

Gerard Pique (30 de ani) a fost prezent în tribune la partida de tenis dintre David Ferrer și Mikhail Kukushkin, din primul tur al turneului de la Madrid. În momentul în care au

14 Martie 2017

Intervenția lui Cahill din timpul meciului pierdut de Halep: "Te chinui?"

Simona Halep a fost eliminată în turul 3 al turneului de la Indian Wells. Românca a pierdut în 2 seturi, scor 3-6; 3-6, în fața numărului 26 WTA, Kristina Mladenovici.

09 Martie 2017

Dialog incredibil între jucătorii Barcelonei şi cei ai lui PSG în timpul meciului de ieri: "Mi-au spus că s-a terminat"

Marco Verratti a analizat la finalul meciului cu Barcelona dezastrul care s-a abătut asupra echipei sale pe Camp Nou şi mărturiseşte că jucătorii catalani i-au spus după golul lui Cavani că

02 Martie 2017

Decizie bizară a lui Șumudică în timpul meciului cu Poli Iași » E o premieră în mandatul său!

Astra a deschis scorul în minutul 12 al meciului cu Poli Iași, însă moldovenii au revenit și au întors rezultatul până la pauză, iar Marius Șumudică a reacționat cu o

27 Februarie 2017

MM Stoica a reacționat în timpul meciului Iași - CFR: "Așa renasc speranțele noastre pentru titlu"

Steaua a făcut un meci modest la Mediaș, unde a remizat cu Gaz Metan, scor 1-1. Chiar și așa, oficialii Stelei au mari speranțe că echipa va câștiga titlul. MM Stoica a postat pe Facebook

19 Februarie 2017

Stoican îl ceartă pe Dan Alexa: "Chiar i-am reproșat asta în timpul meciului"

Pandurii a pierdut meciul de pe teren propriu în fața Concordiei Chiajna, scor 0-1, și gorjenii se afundă tot mai mult în subsolul clasamentului. Flavius Stoican, antrenorul Pandurilor,

05 Februarie 2017

La tenis cu ochii la ea » Diego Maradona, sărut pătimaș în timpul unui meci de Cupa Davis

Prezent la meciul de Cupa Davis dintre Argentina și Italia, Diego Maradona abia dacă a reușit să se concentreze la ceea ce se întâmpla pe teren. Având-o alături pe logodnica sa,

24 Ianuarie 2017

VIDEO Moment tensionat în tenis! Wawrinka și Tsonga au avut un schimb de replici violent în timpul sfertului de finală de la Australian Open

Stan Wawrinka și Jo-Wilfried Tsonga au fost protagoniștii unui moment tensionat în timpul sfertului de finală disputat în acestă dimineață pe arena Rod Laver. Imediat după

12 Decembrie 2016

Zlatan lovește din nou! Dialog savuros pe care l-a avut cu Pogba în timpul meciului cu Tottenham

Zlatan Ibrahimovic a afirmat că l-a avertizat pe Pogba înaintea executării unei lovituri libere în timpul partidei cu Tottenham că îl lasă pentru ultima oară să bată, așa că

15 Noiembrie 2016

VIDEO Cu chiloții în vine! Dzeko l-a dezbrăcat pe Papastathopoulos în timpul meciului cu Grecia, 1-1

Dzeko l-a dezbrăcat pe Papastathopoulos, fiind eliminat în faza care i-a adus ”roșul” și lui Papadopoulos. Deși dominați clar, elenii au egalat norocos, în ultimul minut.

27 Octombrie 2016

Scandal urias in care e implicata "cea mai sexy jucatoare de tenis". Ce poze au aparut pe net cu ea si sotul ei. FOTO

Un milionar argentinian si sotia sa, un manechin, au starnit controversa in mediul online, dupa ce mai multe fotografii in care cei doi pozeaza langa animale salbatice moarte, pe care le-au vanat, au

06 Septembrie 2016

SMS între game-uri » Baghdatis i-a scris soției în timpul meciului cu Monfils

Cipriotul Marcos Baghdatis a profitat de una dintre pauzele din timpul meciului cu Gael Monfils pentru a-i trimite un mesaj soției sale. Gestul nu a fost tolerat de arbitru, tenismenul fiind

29 August 2016

ULTIMA ORĂ Tătărușanu s-a accidentat în timpul meciului cu Chievo! Doi stranieri au marcat pentru echipele lor

Ciprian Tătărușanu s-a accidentat destul de rău în timpul partidei cu Chievo din etapa a doua din Seria A. Portarul român s-a ciocnit cu Meggiorini în minutul 31, iar

27 August 2016

FOTO Lewandowski și-a distrus ghetele în timpul meciului cu Werder, în care a marcat de trei ori

Robert Lewandowski a punctat de trei ori în primul meci al noului sezon de Bundesliga, în care Bayern Munchen a întâlnit Werder Bremen. Campioana Germaniei s-a impus cu 6-0 pe

23 Iunie 2016

FOTO Ce scria pe bilețelul primit de Cristiano Ronaldo în timpul meciului :)

Pe finalul meciului dintre Portugalia și Ungaria, la scorul de 3-3, Cristiano Ronaldo a primit un bilețel de la Eliseu, trimis de selecționerul Fernando Santos. Internauții au profitat de această

16 Iunie 2016

Tragedie la EURO! Un suporter a murit în timpul meciului Irlanda de Nord - Ucraina 2-0

Un suporter al Irlandei de Nord în vârstă de 64 de ani a murit pe stadion în timp ce asista la meciul din grupa C de la EURO împotriva Ucrainei, scor 2-0. Bărbatul a suferit

14 Iunie 2016

EPISOD ULUITOR petrecut în timpul meciului Franța - România. Atacantul Denis Alibec s-ar fi dus să FUMEZE, în timpul reprizei a doua

Denis Alibec, atacantul echipei naționale, s-ar fi dus la vestiare, ca să fumeze, în timp ce arbitrul se pregătea să fluiere startul reprizei a doua a partidei Franța - România.

13 Iunie 2016

VIDEO Al Bundy al Germaniei! Gesturi dezgustătoare ale lui Joachim Low » Ce făcea antrenorul în timpul meciului

Germania, una dintre favoritele la câștigarea EURO 2016, a debutat ieri la turneul final. Nemții au învins cu 2-0 pe Ucraina, grație golurilor marcate de Mustafi și Schweinsteiger.

Tatăl lui Darijo Srna a murit în timpul meciului Croația - Turcia » Fotbalistul a aflat vestea tragică la finalul meciului

Croația a început foarte bine Campionatul European din Franța după ce s-a impus la limită în fața Turciei, scor 1-0, însă un eveniment tragic a umbrit succesul croaților.

08 Iunie 2016

Nervi în tabăra arădenilor în timpul meciului cu FC Voluntari: "Ce să fac eu? Ăștia sunt speriați de bombe"

În timpul meciului din prima manșă a barajului pentru Liga 1 dintre FC Voluntari și UTA Bătrâna Doamnă, antrenorul arădenilor a avut un dialog acid cu unul dintre propriii

25 Aprilie 2016

MM Stoica, reacție dură în timpul meciului ASA - Astra: "Să-i explice și lui cineva!"

Mihai Stoica a scris pe pagina de Facebook după ce a văzut că ASA n-are nici o șansă în fața Astrei, primind două goluri după 50 de minute de joc. Partida s-a încheiat 1-4.

22 Aprilie 2016

VIDEO Scene incredibile la un meci de tenis Un jucător a sărit să bată un oficial în timpul jocului

Tenisul este recunoscut pentru fair-play-ul său, însă nu s-a întâmplat asta și la un meci din circuitul Futures, în Antalya (Turcia). În timpul meciului dintre

27 Martie 2016

Probleme la Cluj Arena! Incendiu în timpul meciului România - Spania

În startul meciului a avut loc un incendiu la etajul 5, în zona mesei presei și a cabinelor de comentariu. Incediul a pornit de la un tablou electric, iar tot culoarul este plin de

28 Martie 2016

Incendiu pe stadionul Cluj Arena în timpul meciului România - Spania

Un incendiu a izbucnit duminică seara, pe stadionul Cluj Arena, în timpul meciului de fotbal România - Spania, din cauza supraîncărcării circuitelor electrice ale liftului.

14 Martie 2016

Un stelist a fost surprins în ipostaze scandaloase, în ziua meciului cu Astra! Gigi Becali anunță: "Mai are o lună, două și pleacă"

Timo Gebhart, 26 de ani, nu făcut parte din lotul Stelei în meciul pe care roș-albaștrii l-au câștigat în fața Astrei (2-0), iar jucătorul este acum implicat într-un

13 Ianuarie 2016

VIDEO Halep a răbufnit în timpul meciului cu Pliskova: ”Mă rog de tine de o oră!”

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Sydney, după un meci dificil cu Karolina Pliskova, scor 6-4, 7-5. Românca a condus ostilitățile în ambele seturi, însă de

26 Decembrie 2015

SCENE DE NECREZUT! Un arbitru a început să PLÂNGĂ în timpul MECIULUI | VIDEO

Un arbritu din Tunisia a fost protagonistul unui moment inedit. Acesta a început să plângă chiar în timpul unui meci din cauza insultelor publicului.

VIDEO Momente incredibile! Arbitrul a plecat plîngînd în timpul meciului

Fotbalul din Tunisia a oferit un moment extrem de urît. Arbitrul Yassine Yarrouche a început să plîngă chiar pe gazon din cauza fanilor. În timpul meciului dintre Atletique

06 Decembrie 2015

TRAGEDIE petrecută în timpul meciului Valencia - FC Barcelona, 1-1. Un suporter a murit pe „Mestalla”

Un suporter al echipei Valencia a decedat în timpul partidei pe care „liliecii” au susținut-o, sâmbătă, în compania Barcelonei (scor 1-1).

26 Noiembrie 2015

FOTO Tandrețuri în fotbal! Topul celor mai... senzuale ipostaze în care au fost surprinși fotbaliștii în timpul serviciului :)

Este inevitabil ca fotbaliștii să fie surprinși în ipostaze amuzante atunci cînd se bucură la goluri sau fac glume între ei. Aseară, la recitalul din Liga Campionilor dintre

06 Octombrie 2015

VIDEO Atenție, imagini terifiante! A căzut din tribune în timpul meciului

Moment șocant într-un meci din liga a 3-a din Argentina, disputat între Juventud Antoniana și Club Atletico Mitre. Unul dintre spectatori a filmat momentul cînd un alt fan a căzut

04 Octombrie 2015

TENIS. Simona Halep s-a retras în primul set al meciului cu Lara Arruabarrena

Simona Halep s-a retras, astăzi, de la Openul Chinei, în timpul primului set al confruntării cu Lara Arruabarrena (Spania), din cauza problemelor fizice. Românca a decis să se menajeze pentru

29 Septembrie 2015

VIDEO Pînă unde s-a ajuns: un arbitru a scos pistolul în timpul meciului!

Secvențe incredibile filmate de un spectator cu telefonul mobil la un meci disputat zilele trecute în ligile inferioare din Brazilia, între Brumadinho și Amantes da Bola.Imaginile

14 Septembrie 2015

Acuze dure ale jucătorilor Astrei în timpul meciului cu Pandurii! Un jucător a dezvăluit tot: "Nu înțeleg de ce"

Mijlocașul celor de la Pandurii, Dan Nistor, a fost foarte supărat pe atitudinea celor de la Astra din timpul meciului terminat cu victoria echipei sale, scor 2-1.  Jucătorul susține că

13 Septembrie 2015

Aroganța supremă! Ce a postat Pacquiao pe instagram în timpul meciului lui Mayweather

Floyd Mayweather l-a învins astăzi pe Andre Berto, într-un meci disputat la Las Vegas, controlat de la un capăt la celălalt. Arbitrii au stabilit clar victoria americanului în

08 Septembrie 2015

Să rîdem cu Iordănescu! Tata Puiu a făcut show în timpul meciului şi a uitat de conferinţa de presă

După ce a sărutat iconiţele pe tot parcursul partidei, Iordănescu a fost întors de la autocar pentru a vorbi în faţa jurnaliştilor. Cu un golaveraj de 1-0 în cele 4 meciuri din

04 Septembrie 2015

VIDEO Imagini teribile la US Open! S-a prăbușit pe teren în timpul meciului

Tenismanul Jack Sock a trecut prin clipe cumplite la US Open! Americanul s-a prăbușit pe teren în timpul meciului cu Ruben Bemelmans. Sock conducea cu 6-4, 6-4, 3-6, 1-2, cînd nu s-a mai

15 August 2015

Halep a fost ASPRU CRITICATĂ în timpul meciului cu Radwanska

Simona Halep, locul 3 mondial și cap de serie numărul 3, va juca, astăzi, nu înainte de ora 20:00 (în direct la Dolce Sport 2), în semifinalele turneului de la Toronto.

09 August 2015

VIDEO Selfie în timpul meciului! Moment amuzant în timpul partidei lui Real Madrid, cu James în prim plan

Real Madrid a disputat azi un amical în compania celor de la Valerenga, la Oslo, terminat fără goluri, 0-0. Vedeta norvegiană în devenire a madrilenilor, Martin Odegaard,

08 August 2015

Moment amuzant în timpul meciului Manchester United - Tottenham » "A marcat...oh, staţi"

Manchester United a cîştigat primul meci din noul sezon din Premier League, 1-0. Singurul gol al partidei a fost marcat de Kyle Walker, care a înscris în proprie poartă în

23 Iunie 2015

Și campionii plîng » Jose Mourinho a vorbit despre momentul în care a vărsat lacrimi în timpul unui meci de tenis

Antrenorul lui Chelsea, Jose Mourinho, a vorbit în presa britanică despre un episod petrecut în urmă cu doi ani. Tehnicianul portughez le-a dezvăluit englezilor că după ce Andy Murray

25 Mai 2015

VIDEO Suporterii Stelei au comis-o » Doi dintre ei au fost surprinși în ipostaze intime în timpul imnului național

Steaua a cîștigat Cupa Ligii în fața Pandurilor, scor 3-0, însă în timpul imnului României de la începutul jocului a avut loc un moment incredibil. Dacă

15 Mai 2015

Halep, despre victoria în fața Alexandrei Dulgheru: "În timpul meciului uiți că e o compatrioată". De ce s-a simțit avantajată azi

Simona Halep a ajuns în semifinalele turneului de la Roma după ce a învins-o categoric pe Alexandra Dulgheru, scor 6-1,  6-0. Simona a vorbit despre meci și despre cum a fost să

21 Martie 2015

Chemat la ordine în timpul meciului! Gest incredibil al unui conducător la FC Braşov - Dinamo

În a doua repriză de la Braşov - Dinamo (1-0) camerele de luat vederi au surprins un moment mai puţin întîlnit pe stadioane. Preşedintele gazdelor, Constantin Zotta, a fost chemat de un Ioan

13 Martie 2015

Serena Williams a vorbit înaintea meciului cu Monica Niculescu: "A venit timpul să mă întorc"

Serena Williams va debuta la Indian Wells contra româncei Monica Niculescu, în această noapte, de la ora 04:00.Liderul WTA n-a participat timp de 14 ani la acest turneu, din cauza unui incident

11 Martie 2015

VIDEO Imagini îngrozitoare » Un antrenor şi-a lovit elevul în timpul meciului

Fotbalul rus a oferit scene şocante la o partidă între două echipe de copii.Meciul de nivel juvenil dintre Lokomotiva Moscova şi Brateevo Moscova l-a adus pe unul dintre antrenori într-o stare

VIDEO Imagini îngrozitoare » Un antrenor şi-a lovit un junior în timpul meciului

Fotbalul rus a oferit scene şocante la o partidă între două echipe de copii şi juniori.Meciul de nivel juvenil dintre Lokomotiva Moscova şi Brateevo Moscova l-a adus pe unul dintre antrenori

05 Martie 2015

Exploziv » La un pas să se încaiere! Antrenorii de la Hull şi Sunderland au sărit la bătaie în timpul meciului

Antrenorul lui Pantilimon, Poyet, a fost trimis în tribună după incidentul de la marginea terenului, declanşat de o fază controversată petrecută în careul gazdelor. La vestiare şi-au dat

25 Ianuarie 2015

Sorin Cârțu și-a ieșit din minți în timpul meciului CS „U” Craiova - Anji, 0-1

Sorin Cârțu, directorul tehnic al echipei CS „U” Craiova, s-a enervat foarte tare după ce un jucător de la Anji l-a faultat foarte dur pe Herghelegiu.

14 Decembrie 2014

Doborît de brichetă! » Antrenorul lui Schalke a fost rănit de suporteri în timpul meciului cu FC Koln, 1-2

Antrenorul secund al lui Schalke, Sven Hubscher, a fost rănit la frunte şi-a căzut plin de sînge pe teren în penultimul minut al meciului cu FC Koln (1-2). Final însîngerat, ieri, pe Veltins

09 Decembrie 2014

Probleme de sănătate pentru Marius Şumudică în timpul meciului cu Petrolul: "Sper să nu fie mai grav"

Marius Şumudică a vorbit despre partida terminată la egalitate între Petrolul şi Concordia, 2-2, şi a declarat că-i pare rău de situaţia în care se află ploieştenii. "Am reuşit să

29 Noiembrie 2014

SOC! Un arbitru a murit chioar pe teren, in timpul meciului

Un arbitru israelian a decedat, sambata, dupa ce a fost lovit in figura de o minge, la un meci de crichet, a anuntat federatia de profil din Israel.

15 Octombrie 2014

Ipostaze diferite pentru jucătoarele de tenis care au ajuns la Singapore » Maria Şarapova în sală, Eugenie Bouchard la plajă

Maria şi Eugenie sînt primele jucătoare care au sosit la Singapore pentru Turneul Campioanelor, care debutează luni. Pozele lor de pe reţelele de socializare prezintă două ipostaze diferite.

11 Octombrie 2014

VIDEO Luis Suarez uimeşte din nou! A fugit la vestiare în timpul meciului

Luis Suarez a revenit pe teren în amicalul dintre Arabia Saudită şi Uruguay, 1-1, acesta fiind primul meci pentru naţionala Uruguayului după incidentul din meciul cu Italia, cînd l-a muşcat pe

05 Octombrie 2014

VIDEO » Thibaut Courtois a fost transportat la spital în timpul meciului cu Arsenal

Chelsea a învins astăzi cu 2-0 pe Arsenal şi se menţine pe primul loc în Premier League.Un moment împortant s-a petrecut în minutul 10 al partidei cînd belgianul Courtois s-a ciocnit de Alexis

12 Septembrie 2014

Au plecat în timpul meciului » Suporterii stelişti continuă războiul cu fotbaliştii roş-albaştri

Suporterii stelişti continuă războiul cu fotbaliştii şi oficialii clubului. După ce au tăcut pe toată durata partidei de la Chiajna cu Viitorul, acum, fanii stelişti au părăsit stadionul

21 August 2014

Lovit cu o sticlă » Managerul lui Arsenal a fost rănit în timpul meciului cu Beşiktaş, 0-0

Arsenal a făcut o plîngere la UEFA, acuzînd că managerul Wenger a fost lovit cu o sticlă de suporterii turci după ultimul fluier al meciului cu Beşiktaş (0-0), din play-off-ul Ligii

27 Iulie 2014

Daniel Pancu, nervos pe colegii săi! Ce i-a spus lui Iasmin Latovlevici în timpul meciului

Iasmin Latovlevici nu e impresionat de victoria Stelei în faţa Rapidului, scor 3-1, mai ales că giuleştenii trec prin momente dificile. Fundaşul roş-albaştrilor a dezvăluit ce i-a spus Pancu

Dezvăluiri de pe teren: ce i-a zis Pancu lui Latovlevici în timpul meciului despre coechipierii de la Rapid!

Dezvaluiri de pe teren: ce i-a zis Pancu lui Latovlevici in timpul meciului despre coechipierii de la Rapid!

Iasmin Latovlevici nu e impresionat de victoria Stelei in fata Rapidului, scor 3-1, mai ales ca giulestenii trec prin momente dificile. Fundasul ros-albastrilor a dezvaluit ce i-a spus Pancu spre

04 Mai 2014

VIDEO Imagini incredibile din Liga a IV-a » Un arbitru a fost bătut în timpul meciului :O

Evenimente şocante la o partidă de Liga a IV-a! În timpul meciului dintre CSO Ovidiu şi CS Eforie, arbitrul Marian Carson a fost bătut de suporterii şi jucătorii echipei gazdă.Fanii au luat

04 Mai 2014

Ruptură între suporteri şi echipă! Ultraşii lui Dinamo au plecat în timpul meciului: "Blatiştilor!"

Suporterii lui Dinamo au plecat supăraţi de la Braşov după înfrîngerea echipei lor, scor 2-0. Fanii au fost dezamăgiţi de evoluţia foarte ştearsă a favoriţilor.  Aproximativ 250 de

03 Martie 2014

Hocheiştii de la Progym Gheorgheni, jefuiţi în timpul meciului cu Steaua. S-a întâmplat la Galaţi

Jucătorii echipei Progym Gheorghieni au rămas mai multe bunuri, între care şi o crosă în valoare de 1200 de lei, acestea fiind furate în timpul meciului cu Steaua din Liga Naţională, disputat

26 Octombrie 2013

Încă o aroganță a lui Jose Mourinho! Ce va face în timpul meciului Barcelona - Real

Antrenorul portughez a avut o reacție neașteptată în momentul în care fost întrebat despre „El Clasico”.

28 Septembrie 2013

VIDEO Valdes i-a arătat degetul mijlociu unui coleg în timpul meciului

Goalkeeperul Barcelonei, Victor Valdes, a taxat reproşurile colegului său, Gerard Pique, arătîndu-i acestuia degetul mijlociu în timpul partidei cu Real Sociedad, cîştigată de formaţia

28 Iulie 2013

VIDEO Şi-a plesnit favoritul » Guardiola i-a dat o palmă lui Thiago în timpul meciului cu Dortmund

Pep Guardiola a pierdut primul trofeu cu Bayern, după 2-4 în Supercupa Germaniei cu Dortmund. Antrenorul spaniol a trăit la intensitate maximă meciul şi a surprins lovindu-şi unul dintre

19 Aprilie 2013

Grigoraș și Contra s-au luat la harță în timpul meciului!

În finalul primei reprize a partidei Oțelul Petrolul (încheiat cu scorul de 3-0 pentru oaspeți), din manșa I a semifinalelor Cupei României, antrenorii celor două echipe și-au aruncat cuvinte

22 Martie 2013

Puhoi de oameni în piaţă » Peste 50.000 de unguri vor ieşi în stradă în timpul meciului cu România!

Deşi, iniţial, în Piaţa Hosok din Budapesta fusese montat doar un ecran pentru suporterii dornici să vadă Ungaria - România, organizatorii plusează. Pentru că numărul suporterilor din

12 Martie 2013

Indicaţii de la lojă » Porumboiu l-a imitat pe Gigi Becali în timpul meciului Vaslui - Bistriţa

Adrian Porumboiu a luat exemplul lui Gigi Becali şi a intervenit cu indicaţii către banca tehnică în timpul meciului. În timpul partidei Vaslui - Gloria Bistriţa 1-1, aflat la lojă, patronul

22 Februarie 2013

Autocarul Oltchimului, spart în timpul meciului dintre Steaua şi Ajax!

Autocarul Oltchimului a fost spart aseară, la Roman. Hoţii au acţionat exact în timpul meciului dintrea Steaua şi Ajax (2-0, 4-2 d. p.).Campioana Romaniei, Oltchim Rm. Vîlcea, şi-a găsit

08 Noiembrie 2012

Horia Tecău explică unde se resimte efortul din timpul unui meci de tenis: "În picioare şi în spate"

Acolo se simt cei aproximativ 2-4 kilometri alergaţi de fiecare jucător într-un meci de dublu Statisticile arată că, într-un meci de simplu de maximum trei seturi, un jucător aleargă între

01 Noiembrie 2012

Se ceartă şi-ntre ei » Pancu l-a criticat pe Goga în timpul meciului cu Tulcea

Pancu şi Goga s-au contrat pe gazon la meciul cu Tulcea, căpitanul reproşîndu-i colegului său în special atitudinea delăsătoare. În Giuleşti, nervii sînt la tot pasul! Conflictul dintre

Se ceartă şi-ntre ei » Pancu l-a crticat pe Goga în timpul meciului cu Tulcea

09 Septembrie 2012

VIDEO Distracţie de suporteri: cum a încercat galeria să imite un arbitru asistent în timpul meciului :D

Un grup de suporteri ai echipei FC Langholmen, grupare care evoluează în ligile inferioare din Suedia, s-au gîndit să afle cît de grea este meseria de arbitru asistent. Prin urmare, aceştia

29 August 2012

VIDEO Romantism în PCH » Un fan dinamovist şi-a cerut în căsătorie iubita în timpul meciului cu Petrolul

Meciul dintre Dinamo şi Petrolul a fost ocazia aleasă de un suporter dinamovist pentru a-şi cere în căsătorie iubita. Fanul dinamovist a organizat totul în Peluza "Cătălin Hîldan" şi şi-a

25 August 2012

Sharon Stone, în ipostaze SEXY în timpul filmărilor de la București

Jurnaliștii britanici de la Daily Mail au publicat două fotografii cu celebra actriță americană, în timp ce acestea a renunțat pentru câteva momente la bluza pe care o purta la filmările

11 Martie 2009

Anghel Iordanescu: Cosmin Olaroiu ia deciziile importante din timpul meciului si din ...

Fostul antrenor al lui Al Ittihad, Anghel Iordanescu, a comentat, jocul celor de la Al Hilal si situatia in care se afla cei doi romni de acolo, Cosmin Olaroiu si Mirel Radoi. Cosmin Olaroiu este la

08 Ianuarie 2009

Cea mai buna jucatoare de fotbal din lume merge dupa Beckham la Los Angeles

Clubul suedez de fotbal feminin Umea IK a intrerupt negocierile cu reprezentantii jucatoarei Marta, declarata cea mai buna fotbalista din lume in ultimele doua sezoane. Conform presei suedeze, Marta,

04 Decembrie 2008

Spectacol si in fotbalul feminin. Vezi cum bate un aut o jucatoare brazilianca

Personajul principal este Leah Fortune, nascuta la Sao Paolo din parinti americani. La mondialul sub 20 de ani din Chile ea a gasit o modalitate inedita de a-si lansa echipa in atac. Fortune a

24 Noiembrie 2008

La nationala sunt 3-4 jucatoare aduse pe interese!

Un personaj important din handbalul romanesc a rabufnit la sfarsitul acestei saptamani, criticand jocul nationalei feminine a Romaniei, dar si afirmatiile selectionerului Radu Voina, care a precizat

13 Noiembrie 2008

Clubul Rapid, sanctionat cu 80.000 de lei pentru incidentele din timpul meciului cu Steaua

Clubul Rapid a fost sanctionat cu 80.000 de lei, miercuri, de Jandarmeria Bucuresti, pentru nerespectarea atributiilor ca organizator al partidei de fotbal cu echipa Steaua, in timpul careia au fost

11 Noiembrie 2008

Clubul Rapid, sanctionat pentru incidentele din timpul meciului cu Steaua

Clubul Rapid va fi sanctionat pentru modul deficitar in care si-a indeplinit atributiile ca organizator al partidei de fotbal de duminica seara, in timpul careia au fost aprinse torte si petarde si

23 Octombrie 2008

Jelena Dokici vrea sa ajunga in primele 20 de jucatoare

Tenismena din Serbia Jelena Dokici, care a fost numarul 4 mondial, a vorbit despre problemele pe care le-a avut cu familia sa, dar si despre revenirea sa in sportul alb, acolo unde isi propune sa

17 Octombrie 2008

Radu Voina: Am fost dezamagit de unele jucatoare cu experienta

Selectionerul nationalei de handbal feminin a Romniei, Radu Voina, a declarat, joi, pentru NewsIn, ca se astepta la mai mult din partea unor jucatoare cu experienta, dar a precizat ca a avut si

21 Iunie 2008

11 jucatoare de la Oltchim, selectionate pentru Beijing

11 handbaliste de la campioana en titre Oltchim Ramnicu Valcea - Hutupan, Tolnai, Paslaru, Ardean, Maier, Olteanu, Ivan, Meirosu, Bese, Luca si Lecusanu - au fost selectionate de antrenorul Gheorghe

11 Iunie 2008

I-au furat masina in timpul meciului si i-au aruncat-o in Bega

Masina unui timisorean, o Dacie care trebuia dusa la casat, a fost furata in timpul meciului Olanda-Italia de luni seara, fiind gasita de politisti marti dimineata, in raul Bega. Proprietarul masinii,