Liderul vestiarului blanco dă semnalul revenirii: "Real Madrid nu poate fi considerat răpus niciodată!"

15 februarie, 2018

Căpitanul lui Real Madrid, Sergio Ramos, 31 de ani, a vorbit despre victoria cu 3-1 acasă, în fața lui PSG, echipa sa revenind de la 0-1 prin reușitele lui Ronaldo (2) și Marcelo. "O victorie importantă. Aceste meciuri de Ligă intră în istorie și cea mai bună metodă de a le face memorabile este să jucăm cu personalitate. Am obținut un scor bun în vederea meciului retur. Am fost o echipă serioasă, s-a muncit mult și rezultatul e just. ...

Citeste mai mult despre Real Madrid

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT după ora 01:15 » Liderul mondial luptă pentru calificarea în semifinale la Cincinnati

După ce vineri seara a învins-o în sferturi pe Ashleigh Barty, 22 de ani, 16 WTA, scor 7-5, 6-4, Simona Halep (26 de ani, 1 WTA) revine sâmbătă noaptea pe teren, după ora 01:15,

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT + VIDEO ACUM » Liderul mondial luptă pentru calificarea în semifinale la Cincinnati

După ce vineri seara a învins-o în sferturi pe Ashleigh Barty, 22 de ani, 16 WTA, scor 7-5, 6-4, Simona Halep (26 de ani, 1 WTA) joacă ACUM împotriva Lesiei Tsurenko, 29 de

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT + VIDEO ACUM » Liderul mondial revine senzațional și câștigă primul set

Diego Simeone, cel mai titrat antrenor din istoria lui Atletico Madrid

Atletico Madrid se bucură de un nou triumf în fața rivalilor concitatidini, de data aceasta în disputa pentru unul dintre cele mai râvnite trofee din „Sportul Rege”.

SIMONA HALEP - ASHLEIGHT BARTY // Meciul Simonei Halep a fost amânat! Când se va juca partida din turul III de la Cincinnati + Simona poate juca 2 meciuri în câteva ore

Meciul Simonei Halep, locul 1 WTA, cu australianca Ashleigh Barty, locul 16 WTA, trebuia să se dispute în aceasăt dimineață, dar a fost amânat din cauza ploii. Partida din turul III al