Lidl anunță o nouă investiție la Iași

21 aprilie, 2017

Lidl continuă invesțiiile în România prin inaugurarea unui magazin în Iași, la finalul acestei luni, unde vor fi create aproximativ 20 de noi locuri de muncă.

Sursa: capital.ro

EXCLUSIV Martorii povestesc pentru GSP un episod fabulos petrecut la pauza meciului Viitorul - FCSB 2-2: "A intrat în cabină și a anunțat schimbările!"

Martori povestesc cum s-a schimbat FCSB după pauză în jocul cu campioana: Dică a petrecut jumătate din timpul dintre reprize în parcarea stadionului, la telefon cu Becali, care i-a

LIGA CAMPIONILOR. Real Madrid are prima șansă să joace o nouă finală. „Galacticii” au îngenuncheat-o pe Bayern, la Munchen

Real Madrid s-a impus cu scorul de 2-1 pe terenul celor de la Bayern Munchen, într-o confruntare disputată, miercuri, în prima manșă a semifinalelor Ligii Campionilor.

Investitorii aduși de Cozmin Gușă pentru piața media vor să cumpere banca unui milionar de top 300 și au anunțat intrarea pe piața asigurărilor RCA

Ellaal Goldberg, vehiculul de investiții care a anunțat că vrea să se implice în piața media din România este activ deja de ceve vreme pe piața locală, însă în domeniul financiar. Printr-o

Investiție la Arad în primul hotel ibis Styles din România

Grupul hotelier Orbis a inaugurat la Arad primul său hotel ibis Styles în România, împreună cu partenerul și investitorul local, FAB Industry.

EXCLUSIV Se pregătește ceva! Anunț enigmatic despre meciul FCSB - CFR: "Veţi avea o mare surpriză!"

CCA a făcut ieri, pentru GSP, un anunţ clar, "nu vor fi arbitri străini", dar şi unul enigmatic în legătură cu numele arbitrului care va oficia la derby-ul de duminică. Gazeta Sporturilor