Liga 1 Playboy » Numele Mamele îi provoacă fantezii lui Crăciunescu! Cum l-a poreclit pe fundaş :D

24 septembrie, 2012

Ion Crăciunescu nu mai e şef la arbitri şi continuă activitatea în televiziune. Şi cum în TV se cere spectacol, fostul preşedinte CCA îl oferă. Fie şi involuntar. Prezent la emisiunea Fotbal Club, pe Digi Sport, în timp ce pe ecran rulau imagini din Pandurii - CFR Cluj, scor 2-1, Crăciunescu a vrut să-l numească pe Mamele, fundaşul gorjenilor, dar a spus "Pamela" :D

Citeste mai mult despre Cfr Cluj, Digi Sport, Ion Craciunescu, Liga 1

VIDEO + FOTO Bomba de la miezul nopții! Manchester City, eliminată de o echipă din Liga a 3-a din FA Cup! "Cetățenii" au avut 82% posesie

Wigan a produs marea surpriză a optimilor de finală din FA Cup și a scos-o pe Manchester City la capătul unui meci incredibil. "Cetățenii" au avut niște cifre incredibile, dar a fost în

LIGA I. Echipa lui Gică Hagi, VICTORIE DRMATICĂ, în minutul 90+4. Ultimele 2 echipe CALIFICATE în play-off se decid etapa viitoare

FC Viitorul a trecut la limită de FC Botoșani (scor 2-1), într-un meci disputat, luni, la Ovidiu, în etapa a 25-a a campionatului intern.

VIDEO + FOTO Bătaie generală după ce City a fost eliminată de o echipă din Liga a 3-a! Sergio Aguero a lovit un suporter și Pep Guardiola și-a împins rivalul pe tunel

Manchester City a fost eliminată din FA Cup de o echipă din liga a treia, Wigan, într-un meci plin de incidente, 0-1. Eliminarea lui Delph, de la sfârșitul primei reprize, a declanșat

Prima reacție a FCSB-ului după ce Florin Gardoș s-a întors în Liga 1: "Nu aveam nevoie de el"

Transferul lui Florin Gardoș la CS U Craiova nu-i impresionează pe steliști, care anunță că nu și l-au dorit pe fotbalistul pe care au luat 6,8 milioane de euro de la Southampton. Helmuth

Mutări importante pentru un club din Liga a 2-a! A luat doi jucători cu meciuri în Liga 1

Dâmbovițenii de la Chindia Târgoviște au mutat convingător pe piața transferurilor după despărțirea de doi dintre jucătorii importanți ai ultimelor stagiuni. Ispas și Honciu au