LIGA CAMPIONILOR. Meci de GALĂ la Torino, între Juventus și Tottenham. 4 goluri și penalty RATAT. City este CALIFICATĂ în „SFERTURI”

14 februarie, 2018

Juventus Torino și Tottenham Londra au remizat, marți, scor 2-2, în prima manșă a optimilor de finală din Liga Campionilor.

Citeste mai mult despre Tottenham

Sursa: evz.ro

LIGA EUROPA. „U” Craiova a fost ELIMINATĂ de germanii de la Leipzig. CFR Cluj ajunge fără probleme în play-off. Ardelenii vor da peste o mare REVELAȚIE

„U” Craiova a remizat, joi, pe teren propriu, cu germanii de la Leipzig, în turul al 3-lea preliminar al Ligii Europa și a părăsit competiția.

EUROPA LEAGUE Rezultat ABRACADABRANT în Rusia! Zenit a pierdut cu 0-4 în tur, dar s-a calificat cu un scor MONSTRUOS! 4 goluri în prelungiri » Toate rezultatele serii

Zenit Sankt Petersburg s-a calificat în play-off-ul Europa League după o dublă manșă incredibilă cu Dinamo Minsk. Au pierdut în tur 0-4, în Belarus, iar astăzi s-au impus 4-0

Meci ce nu s-a mai pomenit în ISTORIA cupelor europene. Zenit Sankt Petersburg s-a CALIFICAT după o evoluție IREALĂ

Zenit Sankt Petersburg s-a calificat, joi, în play-off-ul Ligii Europa, după ce a câștigat cu scorul de 8-1 confruntarea disputată împotriva lui Dinamo Minsk.

LIGA EUROPA. FCSB se CALIFICĂ în play-off, după un meci de INFARCT cu Hajduk Split. Gnohere, eroul „roș-albaștrilor”. Becali: „Ne-a CALIFICAT Dumnezeu, că nu suntem echipă mare”

FCSB s-a impus, joi, pe „Arena Națională”, în fața croaților de la Hajduk Split, scor 2-1, și s-a calificat în play-off-ul Ligii Europa.

TRAGEDIA putea fi EVITATĂ! Cine este RESPONSABIL?

Tragedia celor cinci copii prezenți la o petrecere câmpenească loviți în plin, în județul Galați, de un șofer băut putea fi evitată.