liveTEXT, VIDEO+FOTO » ACUM e Real Madrid - Barcelona, în manșa secundă din Supercupa Spaniei

17 august, 2017

Real Madrid și Barcelona dispută ACUM manșa retur a Supercupei Spaniei, pe "Santiago Bernabeu", după ce meciul tur s-a încheiat cu victoria trupei lui Zidane, 3-1. Meciul poate fi urmărit în direct pe TV Digi Sport și liveTEXT pe GSP.ro.

Citeste mai mult despre Real Madrid

FOTO Telefonul fără fir » Cum a dirijat-o Petrescu pe CFR din spatele unui geam

Suspendat, Dan Petrescu, tehnicianul CFR-ului, și-a condus echipa în meciul de joi seara cu FCSB, 1-1, prin intermediari: el i-a transmis indicații lui Bilașco, acesta le-a dat mai departe

FOTO Reus, atenție la blonde! Lovit de o nouă accidentare, starul lui Dortmund are probleme și cu iubita

Tracasat cu accidentarea la genunchi, din cauza căreia nu mai joacă în 2017, Marco Reus are bătăi de cap și cu logodnica. Scarlett Gartmann trebuie să apară în fața unui tribunal

VIDEO Zenit scoasă din Cupă de o divizionară secundă, Mancini dă vina pe arbitru! » Fostul dinamovist Mevlja a luat "roșu" în minutul 11

Concitadina Dinamo Petersburg a învins liderul Zenit în șaisprezecimile Cupei Rusiei după prelungiri (3-2). "Arbitrul a făcut praf meciul. Chiar și în zece oameni, am egalat de

FOTO Nu se poate controla! Alibec, semne obscene după ce a fost schimbat în deryb-ul cu CFR

Deși a promis în repetate rânduri că va renunța la gesturile sale nervoase pe care le comite în timpul meciurilor, Denis Alibec nu s-a putut stăpâni nici în timpul

FOTO Nu se poate controla! Comportament scandalos al lui Alibec, după ce a fost schimbat în derby-ul cu CFR