liveTEXT+VIDEO » ACUM se joacă Poli Iași - Gaz Metan 1-0

19 mai, 2017

Poli Iași și Gaz Metan se întâlnesc ACUM în cea de-a 11-a etapă din play-out. Partida e în direct la TV Digi Sport 1, TV Dolce Sport 1, Look tv și liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT LIVE: POLI IAȘI - GAZ METAN 1-0 (VIDEO)A marcat: Bole 7 Moldovenii sunt lideri în play-out, cu 35 de puncte, în timp ce medieșenii sunt o poziție mai jos, la o lungime în spate.

Citeste mai mult despre Gaz Metan, Poli Iasi

Între liberali, ecologiști și socialiști se joacă rigoarea și euro-coeziunea Germaniei la alegerile de duminică. Pulsul planetei

Duminică au loc alegeri generale în Germania. Cineva ar spune alegeri fără istoric, odată ce sondajele arată rezultate ce mențin stabilitatea postului Cancelarului Angela Merkel dar și, cel

VIDEO Imagini ireale din noua vilă a lui Floyd Mayweather! Se uită la meciuri într-un supercinema de 50 de locuri cu un TV gigant

Floyd Mayweather a cheltuit deja 25,5 milioane de dolari din cele peste 300 pe care le-a încasat după lupta câștigată prin TKO cu Conor McGregor. Fostul pugilist și-a cumpărat un

FOTO+VIDEO Șoc pe Bernabeu! Real, la prima înfrângere din La Liga, în fața echipei lui Toșca » Madrilenii, mult în urma Barcelonei

Real Madrid a pierdut primul meci din acest sezon în La Liga, scor 0-1 cu echipa lui Toșca, Betis, după un gol încasat în al patrulea minut de prelungire. Românul nu a fost

SEMN RĂU! Profeţiile apocaliptice ale lui Arsenie Boca AU REVENIT ÎN MEMORIA ROMÂNILOR. Credincioşii nu au dubii: SE ÎNTÂMPLĂ CHIAR ACUM

Altă întâmplare legată de viața și activitatea Printelui Arsenie Boca pare să-i neliniștească pe oameni. Mai exact, stejarul plantat de Arsenie Boca în curtea Colegiului Naţional „Avram

VIDEO Deja vu! Maxim retrăiește la Mainz coșmarul de la Stuttgart

Alex Maxim a fost introdus abia în prelungirile meciului din ultima rundă, după ce Hoffe a luat conducerea pe tabelă. Nu mai jucase din etapa a doua, de la acel 0-1 cu fosta sa