liveTEXT+VIDEO » ACUM se joacă returul "sferturilor" din Europa League! Stanciu, rezervă, Chipciu, titular împotriva lui Manchester United

20 aprilie, 2017

ACUM se joacă manșa retur a sferturilor de finală din Europa League. Toate meciurile pot fi urmărite în format liveTEXT pe GSP.ro. Partida serii e cea dintre Manchester United și Anderlecht, unde avem doi români implicați: Alexandru Chipciu și Nicolae Stanciu. În tur, cele două formații au terminat la egalitate, scor 1-1.

Citeste mai mult despre Manchester United

EXPERȚII NASA, IMAGINEA care poate schimba totul! 20 de ani de VIAȚĂ pe uscat și pe mare. VIDEO

NASA ilustrează "cea mai completă imagine a vieţii", de până acum, într-un videoclip realizat pe durata a două decenii. Sunteți curioși să vedeți cea mai completă "imagine a vieții pe

BOMBĂ: 80% reducere la NISSA, începând de acum!

NISSA dă lovitura la finalul celui mai așteptat eveniment de shopping al anului: -80%!!!!! Magazinul a anunțat acum că reducerile de până la 80% vor fi disponibile din seara de joi, 23

Stela Popescu, scene INCREDIBILE înainte să MOARĂ - VIDEO

Stela Popescu a dat semne, cu doar câteva ore înainte de momentul decesului, că se întâmplă ceva în neregulă cu ea.

S-a aflat de ce nu a jucat Chipciu cu Bayern » Mijlocașul s-a întors în România

Tatăl mijlocașului de la Anderlecht este bolnav, iar antrenorul Vanhaezebrouck l-a lăsat pe ”tricolor” să plece acasă, înaintea meciului cu Bayern din Liga Campionilor, pierdut

VIDEO Autogol cu câlcâiul din alunecare! Bonucci s-a făcut de râs cu Austria Viena

Căpitanul rossonerilor a deschis joi scorul cu o eroare caraghioasă, ironizată de fani, în meciul câștigat de Milan cu 5-1 în fața Austriei Viena. "Leo nu mai mutase echilibrul