LOTO 6/49: Ce numere au ieşit CÂȘTIGĂTOARE la tragerea de ieri

17 iunie, 2013

Cele şase numere extrase ieri la tragerea Loto 6/49 sunt: 35, 31, 7, 27, 26, 19.

Sursa: evz.ro

RAPID - SC POPEȘTI LEORDENI 4-1 // EXCLUSIV Daniel Pancu își prezintă scuzele după derapajul de ieri! Cerință pentru șefi: „Vreau un MM Stoica al Rapidului”

Rapidul a învins-o pe SC Popești Leordeni, scor 4-1, cu trei goluri marcate în ultimul sfert de oră. Daniel Pancu a avut o ieșire necontrolată la adresa contestatarilor după meci, iar

RAPID - SC POPEȘTI LEORDENI 4-1 // EXCLUSIV Daniel Pancu își prezintă scuzele după derapajul de ieri: „Mi-ar trebui un MM Stoica al Rapidului”

Rapidul a învins-o pe SC Popești Leordeni, scor 4-1, cu trei goluri marcate în ultimul sfert de oră. Daniel Pancu, 41 de ani, a avut o ieșire necontrolată la adresa contestatarilor

FOTO Mii de ruşi au ieşit în stradă ca să protesteze faţă de restricţiile privind internetul

Mii de persoane au ieşit în stradă la Moscova şi în alte două oraşe importante, duminică, pentru a protesta faţă de restricţiile din ce în ce mai mari privind internetul, în una dintre

PSG - UNITED 1-3 // Buffon e blestemat! Nu poate câștiga Liga: „Să joci cu el e mai mult o alegere politică decât sportivă”. Nota 2 în L'Équipe!

Gianluigi Buffon, 41 de ani, a plecat de la Juventus, unde pierduse trei finale de Champions League. Și a ajuns la PSG, unde iese din ”optimi” după 1-3 cu Manchester United. Dar miercuri