LOTO 6/49 din 30 decembrie. Vezi numerele câştigătoare la TRAGERILE SPECIALE LOTO DE ANUL NOU

30 decembrie, 2015

Loto 6 din 49. Loto 6/49 din 30 decembrie. Loteria Română continuă tradiția de sărbători și a organizeazat, în data de 30 decembrie, TRAGERILE SPECIALE LOTO DE ANUL NOU.

Sursa: incomemagazine.ro

Simona Halep vrea din nou trofeul la Roland Garros: „Parcă e mai frumos ca anul trecut!”

Simona Halep, 27 de ani și numărul 3, a vorbit despre aventura din acest sezon de la Roland Garros, unde ajuns în turul 3, după ce a trecut în trei seturi de Magda Linette (87 WTA),

VIDEO Simona Halep a reușit cea mai frumoasă lovitură din februarie! Vezi schimbul fantastic din meciul cu Eugenie Bouchard

Simona Halep (27 de ani, 2 WTA) a fost autoarea celei mai frumoase lovituri din luna februarie în circuitul feminin. Simona Halep va juca în turul următor împotriva ucrainencei

Vocea peluzei » CFR Cluj - Sepsi 3-1 analizat de fanul ceferist Caneto: „Ştiu, a fost blat, toată lumea a cunoscut rezultatul final încă din 14 iunie, anul trecut, ora 16:17”

CFR-VICTORIE! Tulai, unde-i Vinicius?! Ţucu-goooool! Hai, Colţescule, ştiam că se joacă pân’ la primul gol. Atenţie, băieţi! Bravo, Arla! x2! Mai atent, Ema! Iooooi!... Hai că

CSM BUCUREȘTI - THURINGER 23 -23 // Iulia Curea, fără speranțe: „Nimic nu merge anul ăsta! Dacă nu ne calificăm, ratăm sezonul”

Jucătoarea lui CSM București, Iulia Curea (36 de ani), a răbufnit după egalul cu Thuringer în Liga Campionilor, scor 23-23. „Tigroaicele” au condus și cu 6 goluri la pauză.