Opt destinații alternative pentru escapada de 1 Mai

21 aprilie, 2017

„Unde plecăm de 1 Mai?” e o întrebare care pentru majoritatea dintre noi revine anual la final de aprilie.

Sursa: capital.ro

EXCLUSIV Martorii povestesc pentru GSP un episod fabulos petrecut la pauza meciului Viitorul - FCSB 2-2: "A intrat în cabină și a anunțat schimbările!"

Martori povestesc cum s-a schimbat FCSB după pauză în jocul cu campioana: Dică a petrecut jumătate din timpul dintre reprize în parcarea stadionului, la telefon cu Becali, care i-a

O societate judecată pentru șantaj repară pistele de la Aeroportul Otopeni

Firma Tehnic Asist din Botoșani a fost aleasă să efectueze lucrările de reparații pentru Aeroportul Henri Coandă. Un contract privind lucrări de reparații pentru aeroport a fost anunțat în

LIGA EUROPA. Ateltico Madrid și Olympique Marseille, FAVORITE pentru calificarea în finală. Arsenal și Salzburg speră să dea lovitura în retur

Arsenal Londra a remizat, joi, pe teren propriu, scor 1-1, în partida disputată cu Atletico Madrid, în prima manșă a semifinalelor Ligii Europa.

Plini de E-uri și resturi animale. Micii din comerț, bombă pentru sănătate!

Nu e sărbătoare de 1 Mai dacă nu te înfrupți cu mici și cârnați, bine garnisiți cu muștar, maioneză, ketchup și chifle.

Veste proastă pentru românii care pleacă în Bulgaria de 1 mai: vecinii de la sud au început reparațiile la Podul Prieteniei

Partea bulgară a început, din 26 aprilie, reparațiile la Podul Prieteniei, care traversează Dunărea pe la Giurgiu și leagă România de Bulgaria. Stațiunile din țara vecină reprezintă una