pauza meciului

acum 2 zile

Antrenorul Sevillei le-a spus jucătorilor săi că are CANCER, în PAUZA meciului cu Liverpool

Partida de Champions League dintre Sevilla și Liverpool s-a încheiat, aseară, la egalitate, scor 3-3, la capătul unui meci senzațional. Gazdele au luptat eroic în actul secund, după ce

acum 2 zile

VIDEO Anunțul cutremurător care a dus la o revenire fabuloasă: în pauza meciului cu Liverpool, jucătorii au aflat că are cancer

Sevilla și Liverpool au terminat la egalitate, 3-3, după un meci spectaculos. Jucătorii andaluzi au făcut o repriză secundă incredibilă, după ce-au aflat în vestiar că antrenorul

acum 2 zile

VIDEO Anunțul cutremurător care a dus la o revenire fabuloasă » În pauza meciului cu Liverpool jucătorii Sevillei au aflat că antrenorul are cancer

29 Octombrie 2017

Elogii pentru Becali în pauza meciului CSU Craiova - FCSB: "Felicitări, Gigi, jos pălăria!"

În pauza meciului dintre CSU Craiova și FCSB, Ilie Dumitrescu, fostul mare jucător al Stelei, a ținut să-l laude pe Gigi Becali pentru decizia de a-l transfera la începutul acestui an

19 Octombrie 2017

FOTO Messi a surprins pe toată lumea în timpul meciului cu Olympiakos » A luat o pastilă în timpul meciului

Una dintre cele mai discutate imagini ale serii de miercuri din Liga Campionilor l-a avut în prim-plan pe Lionel Messi, în timpul partidei pe care Barcelona a câştigat-o în

29 Septembrie 2017

Bătaie la pauza meciului dintre Timișoara și Craiova! Un jucător a fost eliminat la vestiare

Pauza meciului dintre ACS Poli Timișoara și CSU Craiova (Detalii despre partidă AICI) a fost foarte tensionată. Mai mulți jucători ai celor două formații s-au luat la bătaie la vestiare.

28 Septembrie 2017

Ce s-a întâmplat la pauza meciului? Morais a spus tot din vestiar: "Ne-a zis să le arătăm cine e Steaua"

Junior Morais trage primele concluzii după victoria celor de la FCSB pe terenu lui Lugano, scor 2-1. Se bucură că echipa s-a schimbat după pauză și a explicat ce s-a întâmplat la

Ce s-a întâmplat la pauza meciului? Junior Morais a spus tot din vestiar

21 Septembrie 2017

Vedetele FCSB-ului luate la rost în pauza meciului: "Au fost inexistenți"

CFR Cluj a condus-o pe FCSB de la pauză, grație reușitei lui Urko Vera din minutul 45. Jocul modest al vicecampioanei României i-a atras atenția lui Gabi Balint, iar principalele piese din

21 August 2017

Dezvăluiri incredibile ale lui Oprița: "La pauza meciului cu Steaua, a intrat în vestiar și ne-a jignit"

Daniel Oprița este în plin scandal cu patronul lui Juventus București, Ionel Ciuclea, pe care îl acuză că a intrat în vestiar la pauza partidei cu FCSB (1-2) și a înjurat

13 Aprilie 2017

Dani Coman tras de urechi de jucători după ce a intrat în vestiar la pauza meciului cu FCSB: "Sunt sigur că a regretat ce ne-a spus"

Dani Coman a recunoscut că a intrat peste jucători la pauza meciului cu FCSB, scor 3-0 în favoarea roș-albaștrilor, și le-a făcut acestora mai multe reproșuri. Sergiu Buș, atacantul

Dani Coman recunoaște că a mers în vestiar la pauza meciului dintre FCSB și Astra: "La cum au jucat, ar trebui să-i acuz pe toți"

Dani Coman a recunoscut faptul că a mers la vestiar la pauza meciului dintre FCSB și Astra (3-0), pentru a-i reproșa lui Geraldo, 36 de ani, penalty-ul comis în prima repriză, după cum a

09 Aprilie 2017

Programat inițial pentru ora 13:30, startul meciului dintre Sampdoria și Fiorentina a fost amânat cu 20 de minute. Jocul va începe la 13:50 din cauza faptului că Fiorentina a ajuns mai

Situație inedită pentru Tătărușanu și Hagi înaintea meciului cu Sampdoria! Startul meciului a fost amânat, partida poate fi urmărită LIVETEXT aici

Situație inedită pentru Tătărușanu și Hagi înaintea meciului cu Sampdoria! Startul meciului a fost amânat! Cât s-a terminat partida

Programat inițial pentru ora 13:30, startul meciului dintre Sampdoria și Fiorentina a fost amânat cu 20 de minute. Jocul a început la 13:50 din cauza faptului că Fiorentina a ajuns

04 Aprilie 2017

INCREDIBIL. Ce discurs a avut selecționerul Christoph Daum la pauza meciului România - Danemarca. „Este o glumă de antrenor”

Cornel Dinu l-a atacat din nou pe selecționerul Christoph Daum și a redat discursul pe care tehnicianul german l-ar fi rostit la pauza meciului România - Danemarca.

Dezvăluire șocantă a lui Cornel Dinu: "Să vă spun ce discurs a ținut Daum la pauza meciului cu Danemarca"

Cornel Dinu, fostul mare jucător al lui Dinamo și al naționalei, a continuat seria declarațiilor virulente la adresa selecționerului Christoph Daum. "Procurorul" a dezvăluit că Daum le-a ținut

18 Martie 2017

Moment special pentru Cristina Neagu, la pauza meciului România - Spania de mâine » Ce premii îi vor fi înmânate

Reprezentanții Federației Române de Handbal și cei ai Comitetului Sportiv și Olimpic Român i-au pregătit Cristinei Neagu un moment special la pauza meciului amical dintre

11 Martie 2017

Discursul dinaintea dezastrului » Ce le-a spus Unai Emery jucătorilor de la PSG la pauza meciului cu Barcelona

După ce a învins categoric în meciul tur, 4-0, PSG avea de îndeplinit o formalitate în meciul de pe Camp Nou, însă Barcelona a reuşit una dintre cele mai spectaculoase

02 Martie 2017

Șumudică a povestit cum și-a motivat jucătorii la pauza meciului cu Iași: "Câteva sticle aruncate, vreo doi pumni prin tablă"

Astra s-a impus cu 3-2 la Iași, în partida restantă din etapa cu numărul 23, și a obținut calificarea în play-off. Marius Șumudică a vorbit la final despre obiectivele atinse de

26 Februarie 2017

Ce nu s-a văzut la TV! Mari probleme pentru CS U înaintea și în pauza meciului cu Dinamo » Acuze dure la adresa jucătorilor

Gigi Mulțescu a explicat care e marea nemulțumire după al treilea eșec consecutiv din acest sezon. Echipa sa a pierdut și pe Arena Națională cu Dinamo, scor 1-2, și tremură pentru locul de

11 Noiembrie 2016

Marica dă în foștii colegi la pauza meciului România - Polonia: "Sunt depășiți" » Ce au spus Dumitrescu și Balint

La pauză, România a fost condusă de Polonia, 1-0, după o repriză slabă a echipei lui Daum. Vezi aici liveTEXT. Ciprian Marica, Ilie Dumitrescu și Gabi Balint au comentat prima repriză și

28 Octombrie 2016

FOTO Camerele TV și-au întrerupt transmisia într-un moment tensionat » Ce nu s-a văzut la pauza meciului de la Suceava

Imediat după fluierul de final al primei reprize, jucătorii Stelei l-au înconjurat pe centralul meciului cu Foresta Suceava, pentru a primi explicații legate de golul anulat al lui Ovidiu

28 Septembrie 2016

Fight Club Dinamo » Brănescu şi Nistor și-au aruncat vorbe grele și s-au încăierat la pauza meciului cu Chiajna

Fotbal Club Dinamo s-a transformat în Fight Club Dinamo. Echipa merge rău, fiind la 7 puncte de primul loc, ocupat de Steaua, fanii i-au cerut vehement demisia lui Andone, iar jucătorii au

03 Septembrie 2016

Daum inovează de la primul meci! Analiza inedită pe care o plănuiește la pauza meciului cu Muntenegru

Andrei Vochin, consilierul președintelui FRF, a dezvăluit inițiativa inedită pe care Christoph Daum o va adopta la primul său meci în calitate de selecționer al României. La pauza

29 August 2016

Cum și-a motivat Miriuță jucătorii la pauza meciului cu Timișoara: 1 punct = 3 zile libere!

Vasile Miriuță a găsit un mod inedit de a-și motiva jucătorii la pauza meciului cu Timișoara. Antrenorul ardelenilor, Vasile Miriuță, s-a văzut obligat să își motiveze jucătorii la

Leo Grozavu și Dan Alexa s-au luat la ceartă la pauza meciului dintre FC Botoșani și ASA Târgu Mureș. Alexa s-a dus glonț la arbitrul central imediat după fluierul final al primei reprize

30 August 2016

03 August 2016

Toate detaliile meciului Steaua - Sparta Praga! Echipele probabile, ora meciului, televizarea + 6 cifre despre acest joc

Steaua întâlnește azi, de la 20:45 pe Sparta Praga. Meciul din turul 3 preliminar al UEFA Champions League va fi în direct la ProTV și liveTEXT pe GSP.RO.  Vezi mai jos

12 Iulie 2016

Reacția lui Daum atunci când a aflat că Alibec a fost prins când fuma în pauza meciului cu Franța: "Nu-mi pot imagina așa ceva"

Denis Alibec este în centrul unui scandal imens la echipa națională. La pauza meciului dintre Franța și România a fost prins la vestiare, unde fuma.  În momentul în

11 Iulie 2016

Momentul care a schimbat finala EURO 2016 » Mesajul lui Cristiano Ronaldo din pauza meciului cu Franţa

Cristiano Ronaldo a jucat doar 25 de minute în finala EURO 2016, Portugalia - Franţa 1-0, dar a fost decisiv pentru naţionala sa. Căpitanul lusitanilor a dovedit că este cel mai important om

28 Iunie 2016

Discuție dură la pauza meciului cu Irlanda în vestiarul Franței: "Suntem niște zerouri! Ne trezim odată?"

Griezmann și albaștrii au avut o discuție dură la pauză. "Eram frustrați, furioși, ne-am spus adevărul în față", a recunoscut Evra. Apoi, Franța a întors meciul cu Irlanda:

15 Iunie 2016

Iordănescu dă din casă! Ce le-a zis jucătorilor în pauza meciului cu Elveția, când era 1-0 pentru România

Selecționerul Iordănescu e mulțumit de jucători pentru evoluția din meciul cu Elveția, scor 1-1. Acesta anunță și ce le-a spus jucătorilor la pauză, când scorul era 1-0 în

13 Iunie 2016

Tatăl lui Darijo Srna a murit în timpul meciului Croația - Turcia » Fotbalistul a aflat vestea tragică la finalul meciului

Croația a început foarte bine Campionatul European din Franța după ce s-a impus la limită în fața Turciei, scor 1-0, însă un eveniment tragic a umbrit succesul croaților.

05 Martie 2016

Pedalați, băieți! Cum s-au antrenat steliștii înainte și în pauza meciului cu Dinamo

Steliștii au avut în Ștefan cel Mare o bicicletă de spinning, pentru ca jucătorii să se antreneze înainte și în pauza meciului. Steliștii au descins joi în Ștefan cel

12 Februarie 2016

La un pas de bătaie! Conflict în pauza meciului dintre ASA și Pandurii

La pauza meciului dintre ASA și Pandurii a avut loc un scandal uriaș în tribuna oficială a stadionului din Tîrgu Mureș. Viceprimarul și oficialul celor din Tîrgu Mureș, Claudiu

09 Februarie 2016

Espanyol a pierdut aseară meciul cu Real Sociedad, 0-5, iar Costel Gâlcă poate fi demis azi de conducerea catalanilor. Ca și în meciul cu Real Madrid, 0-6, Gâlcă a început

UPDATE Ce s-a întîmplat cu Arlauskis » Motivul pentru care Gâlcă l-a scos la pauza meciului cu Real Sociedad

Ca și în meciul cu Real Madrid, 0-6, Gâlcă a început meciul cu Real Sociedad, 0-5 cu Giedrius Arlauskis în poartă, jucător abia venit de la Watford. Lituanianul a

04 Decembrie 2015

Trupa Coldplay va cînta în pauza Superbowl din 2016

Trupa Coldplay va asigura spectacolul din pauza Superbowl, finala campionatului de fotbal american, programată în februarie 2016 la Santa Clara, eveniment care înregistrează în

29 Octombrie 2015

Radwanska a dezvăluit care a fost momentul crucial al meciului cu Halep: "Acolo a fost cheia meciului"

Agnieszka Radwanska a învins-o pe Simona Halep cu scorul de 7-6 (5), 6-1 și a eliminat-o pe româncă de la Turneul Campioanelor. Jucătoarea din Polonia consideră că momentul decisiv al

16 Octombrie 2015

Conflict în pauza meciului dintre Steaua și ACS Poli! Nicolae Dică a explicat tot: "I-am zis să vorbească frumos"

Antrenorul secund al Stelei, Nicolae Dică, a explicat despre ce conflict a fost vorba la pauza meciului cu ACS Poli Timișoara, cîștigat de campioana României, scor 1-0.  "Un

15 Octombrie 2015

Gerrard povestește momentul care i-a marcat cariera » Ce s-a întîmplat la pauza meciului de coșmar cu Chelsea: "I-a implorat pe ceilalți jucători"

Acum la LA Galaxy, Steven Gerrard își amintește în cartea sa autobiografică momentul în care a ratat titlul cu Liverpool, pierzînd acasă cu Chelsea după o mare eroare

24 Septembrie 2015

VIDEO Selecționerul Franței și-a ieșit din minți la pauza meciului cu România

Naționala de rugby a României a făcut o primă repriză relativ bună în meciul cu Franța de la Campionatul Mondial, și reprezentativa "cocoșului galic" a intrat la vestiare cu un

21 Septembrie 2015

De ce a fost schimbat Essombe la pauza meciului cu Botoşani » Ce s-a întîmplat cu golgeterul lui Dinamo

Marcel Essombe a fost titular în meciul FC Botoșani - Dinamo, 1-1, și a marcat singurul gol al "cîinilor". Atacantul lui Dinamo a fost înlocuit la pauză de Mircea Rednic, spre

20 Septembrie 2015

Totul pentru victorie! Șumudică a "turbat" la pauza meciului cu CFR » Un jucător i-a fost victimă: "L-am lovit" :O

CFR Cluj și Astra au remizat în derby-ul etapei, scor 1-1. Șumudică e mulțumit de rezultat și a explicat cum i-a motivat pe jucători la pauză, cînd gazdele aveau avantaj pe

01 Mai 2015

Dirty Mou » Jose Mourinho și-a înjurat jucătorii la pauza meciului cu Leicester ca să-i trezească

Albaștrii s-au distanțat la 13 puncte în fruntea clasamentului și mai au nevoie de trei pentru a sărbători titlul. Finalul a fost cu happy-end, scor 3-1, dar Chelsea a suferit pînă

27 Octombrie 2014

FOTO Paul Papp, nervos după finalul meciului! Mesaj pentru Cristi Pustai: "Să fim serioşi" » Mesajele postate la cîteva minute de la finalul meciului

Fundaşul Stelei, Paul Papp, l-a taxat pe Cristi Pustai după ce antrenorul lui ASA a declarat că jocul n-a fost dur, aşa cum au acuzat steliştii.  Jucătorul roş-albaştrilor a revenit apoi cu

12 Octombrie 2014

Victor Piţurcă nu a cerut retragerea » "Tricolorii" dezvăluie ce s-a discutat în vestiar la pauza meciului

Victor Piţurcă a susţinut după meciul cu Ungaria, 1-1, că el nu a sunat retragerea din repriza a doua. Şi că, dimpotrivă, "i-am avertizat că e nevoie să marcăm golul al doilea"."Tricolorii"

21 Septembrie 2014

Patronul Astrei nu se dezminte! Ce decizie a luat Ioan Niculae la pauza meciului dintre Astra şi Pandurii :O

Astra a învins-o cu greu pe Pandurii, 2-1, dar giurgiuvenii sînt mulţumiţi de rezultat şi de jocul echipei. Dinu Gheorghe, preşedintele Astrei, spune că victoria cu Pandurii este mult mai

07 Aprilie 2014

Scandal în pauza meciului Dinamo - Oţelul! Flavius Stoican s-a înjurat cu fanii echipei

Suporterii lui Dinamo au fost extrem de nemulţumiţi de prestaţia echipei din prima repriză a meciului cu Oţelul. Golul gălăţenilor din minutul 44 i-a adus pe aceştia în pragul disperării.

09 Decembrie 2013

liveTEXT şi VIDEO » Astra - Vaslui 1-0. Pauza

Astra - Vaslui e un meci foarte important pentru lupta la titlu. Steaua şi Petrolul sînt cu ochii pe echipa lui Isăilă, liderul la zi al campionatului. Partida a început de la 21:00, în direct

26 Octombrie 2013

Radio GSP » Scenă incredibilă în pauza meciului Gaz Metan - Ceahlăul » Miriuţă: "A plîns, e foarte afectat!"

Antrenorul Ceahlăului, Vasile Miriuţă, nu crede că victoria celor de la Gaz Metan de azi, scor 3-1, este concludentă. Tehnicianul nemţenilor spune că medieşenii au avut noroc, dînd exemplu

29 Septembrie 2013

Gest special pentru un tînăr aflat în scaun cu rotile la pauza meciului dintre Steaua CSM şi BC Timişoara

Sîmbătă seara, Steaua CSM a câştigat în deplasare cu BC Timisoara, scor 84-80, în manşa secundă a primului tur din Cupa României, însă rezultatul nu a fost suficient pentru calificarea

22 Septembrie 2013

Demis! » Ţicleanu a fost pus pe liber la pauza meciului cu Vaslui. Cine îi va antrena pe braşoveni de acum

Antrenorul braşovenilor, Aurel Ţicleanu, a plecat de la echipă după ce patronul Ioan Neculaie i-a transmis la pauza meciului că nu mai este tehnicianul echipei. Ţicleanu nu a rezistat pe banca

20 Septembrie 2013

Huntelaar l-a sunat pe Marica la pauza meciului Schalke - Steaua » Ce i-a spus olandezul românului

Internaţionalul român Ciprian Marica a vorbit cu marele absent al celor de la Schalke pentru disputa cu Steaua, Klaas Jan Huntelaar, în pauza meciului de miercuri. "Am vorbit cu Huntelaar şi la

16 Septembrie 2013

Secundul lui Mourinho şocat în Ghencea! » Asistentul portughezului a vrut să plece la pauza meciului Stelei cu Săgeata

Oficialul din staff-ul londonezilor a intenţionat să plece la pauză de la meci, avînd şi un argument la ceea ce văzuse: "Cred că şi antrenamentul a fost mai tare ca meciul ăsta" Chiar dacă

06 August 2013

Rednic a plecat la pauza meciului cu Vaslui » Paszkany îi pregăteşte înlocuitorul

Antrenorul celor de la CFR, Mircea Rednic, a plecat la pauza meciului cu FC Vaslui, 0-4, de pe stadionul Municipal, acesta fiind exasperat de jocul prestat de echipa sa. "Puriul" a fost suspendat

17 Iunie 2013

Cum explică Mureşan declaraţiile din pauza meciului cu Astra de aseară

Ioan Niculae a declarat în această dimineaţă că Iuliu Mureşan i-ar fi transmis la pauza meciului că "nu ei au furat, greşeala s-a făcut pe filiera Petrolul". Preşedintele lui CFR Cluj a

Presupusa "victimă" a lui Săndoi povesteşte ce s-a întîmplat în vestiar la pauza meciului cu Feroe

Alexandru Creţu, fotbalistul despre care s-a scris că ar fi fost bătut de Emil Săndoi la pauza meciului cu Feroe, scor 2-2, a povestit ce s-a întîmplat. Fundaşul recunoaşte că au fost

Scene şocante în vestiarul tricolorilor la pauza meciului cu Feroe » Săndoi ar fi bătut un jucător!

Naţionala de tineret şi selecţionatele de juniori sînt ciuca bătăilor, dar se remarcă prin scandaluri. Egalul chinuit cu Insulele Feroe, 2-2, a aprins din nou spiritele la naţională.

12 Mai 2013

VIDEO Criză de nervi » Dan Petrescu a făcut circ în pauza meciului cu Krasnodar, 1-1

Furios că arbitrul n-a eliminat un adversar care făcuse henţ, antrenorul lui Dinamo Moscova a protestat şi s-a certat cu toată lumea. Egalul i-a prelungit însă seria fără eşec la 14

18 Aprilie 2013

Contra şi Grigoraş s-au certat în pauza meciului: "Ciocul mic!"

Petre Grigoraş şi Cosmin Contra au avut un schimb de replici care a degenerat la finalul primei reprize. Cosmin Contra i-a transmis lui Grigoraş să nu mai vorbească atît de mult, iar

03 Aprilie 2013

Messi a fost schimbat la pauza meciului PSG - Barcelona » Argentinianul a suferit o leziune a bicepsului femural

Lionel Messi a fost unul dintre cei mai buni oameni ai Barcelonei în prima repriză a meciului cu PSG, din sferturile de finală ale Ligii Campionilor. Argentinianul a marcat primul gol al

27 Martie 2013

FOTO Argentinienii nu se simt bine la înălţime » Messi a vomitat la pauza meciului Bolivia - Argentina

Argentina a terminat la egalitate, 1-1, meciul din Bolivia. Messi şi colegii săi au fost afectaţi de atitudinea mare, de 3650 de metri, din La Paz, infomează El Mundo Deportivo. Messi a vomitat

03 Decembrie 2012

Raliul Deltei revine dupa o pauza de 20 de ani

Calendarul competiţional al automobilismului sportiv din România va cuprinde Raliul Deltei, care va fi etapa a patra din Campionatului Naţional de Raliuri Dunlop şi se va desfăşura in

29 Octombrie 2012

Gigi recunoaşte: "Doar cînd îi bat pe «ţi» sînt fericit" » Becali este şocat de mesajul lui Borcea din pauza meciului

Gigi Becali a intervenit la emisiunea Fanatik Show de la DigiSport imediat după finalul partidei cîştigate clar în faţa Gloriei Bistriţa, scor 4-0. Finanţatorul stelist era satisfăcut după

17 Octombrie 2012

Beyonce va cânta în pauza Superbowl

Deși sezonul abia a început, șefii din fotbalul american se gândesc deja la organizarea Superbowl-ului, finala NFL. Ei au rezolvat o problemă primordială: cine cântă în pauză?

Beyonce va cânta în pauza Superbowl 2013

Beyonce va asigura spectacolul din pauza Superbowl, finala campionatului de fotbal american, programat în februarie 2013 la New Orleans, eveniment care înregistrează în fiecare an audienţe

20 Septembrie 2012

A scăpat uşor! » Sougou a fost transportat la spital la pauza meciului cu Braga

Senegalezul a fost lovit urît de Vinicius şi apoi a suferit o comoţie după un duel cu Mossoro. La spital a aflat că are doar o leziune în zona toracică. Modou Sougou a fost jucătorul vizat de

18 Septembrie 2012

Lui Gigi nu-i mai ajunge Steaua! Ce schimbare a încercat să facă în pauza meciului Vaslui - Severin

Faptul că Gigi Becali se bagă peste antrenor la Steaua nu mai e o surpriză pentru nimeni. Totuşi, patronul Stelei reuşeşte să surprindă în continuare şi să-şi extindă aria de interes :D.

09 Septembrie 2012

Marica a sunat mobilizarea în pauza meciului de la Tallinn: "E păcat să jucăm la alibi, cînd putem să batem!"

Obosit după o primă repriză în care a alergat mai mult în gol fiindcă a primit mingi aproape doar de la Torje, atacantul "tricolorilor" a devenit liderul cabinei între reprize. La Tallinn,

28 August 2012

Gigi îl dă de gol pe Şumudică » Ce i-a mărturisit Porumboiu la pauza meciului cu Steaua ;)

Marius Şumudică s-a lăudat după victoria contra Stelei, 3-1, că decisive au fost cele două schimbări gîndite de el şi efectuate la pauză. Dar Gigi Becali îl dă de gol pe antrenorul

Sabău dezvăluie ce le-a spus jucătorilor la pauza meciului cu CFR: "Veţi da socoteală!". Ce măsuri a luat deja

Sabău a povestit momentul psihologic din pauza meciului cu CFR Cluj, atunci cînd rapidiştii au revenit incredibil, de la 0-2. Tehnicianul a dezvăluit ce le-a transmis jucătorilor la cabine.

21 Aprilie 2009

Contra infirmă că a vrut să-şi bată antrenorul în pauza meciului cu Barcelona

Fundaşul lui Getafe, Cosmin Contra, a declarat, luni, agenţiei NewsIn, că a avut un conflict verbal cu antrenorul Victor Munoz în pauza partidei cu FC Barcelona, scor 0-1, dar neagă că ar fi

28 Martie 2009

In pauza, Capra contra Soacra

Buzdugan si Morar pregatesc o surpriza telespectatorilor in pauza meciului dintre Romnia si Serbia. Materialul realizat de echipa Antenei 1 se va numi Capra contra Soacra, telespectatorii avind ocazia

16 Martie 2009

Panduru: Nu e nici o surpriza rezultatul de la pauza

Basarab Panduru a analizat jocul lui Dinamo din prima repriza cu CS Otopeni. Fostul jucator si amtrenor s-a aratat surprins de forma slaba a liderului si crede ca Rednic ar trebui sa faca schimbari

Mourinho: Chivu s-a sacrificat, dar la pauza a cerut schimbarea!

Antrenorul echipei Internazionale Milano, Jose Mourinho, a declarat, dupa victoria din meciul cu AC Fiorentina, scor 2-0, ca fundasul Cristian Chivu s-a sacrificat sa joace, dar a precizat ca la pauza

15 Martie 2009

Steaua nu a mai condus la pauza de la meciul cu Dinamo! :O

Golul marcat de Bogdan Stancu in primele minute ale meciului cu Poli Iasi au evidentiat o statistica foarte interesanta refertioare la Steaua. Echipa din Ghencea nu a mai intrat in avantaj la pauza de

08 Martie 2009

Rulmenti Barlad, pauza in productie

Societatea Rulmenti Barlad isi va opri temporar productia pentru doua saptamani, in cursul lunilor martie si aprilie, ca reactie la efectele crizei economice, conform Mediafax. Cei mai multi dintre

21 Ianuarie 2009

U2, primul album dupa o pauza de 5 ani

Dupa un cincinal de asteptare, fanii U2 se simt din nou cei mai privilegiati dintre pamanteni: favoritii lor lanseaza un nou album si, fireste, pornesc mai devreme sau mai tarziu intr-un turneu de

13 Ianuarie 2009

Marica, trei saptamini de pauza :S

Atacantul lui Vfb Stuttgart, Ciprian Marica, s-a accidentat in cantonamentul din Portimao al echipei germane. Acesta a simtit o durere la coapsa stinga si s-a intors la Stuttgart pentru investigatii

05 Decembrie 2008

Pauza de productie de la Dacia ar putea continua

Angajatii Dacia ar putea relua pauza fortata dupa doar trei zile de activitate: 8, 9 si 10 decembrie. Criza economica si cererea scazuta pentru masini noi din aceasta perioada i-ar putea trimite dn

27 Noiembrie 2008

CFR-ul este in afara cupelor europene la pauza!

CFR-ul a inceput curajos in meciul cu AS Roma dar cei care au dat lovitura primii au fost romanii. De Sousa a gresit lasindu-l pe Perrotta singur in coltul careului, Stancioiu a iesit hazardat,

18 Noiembrie 2008

Cota 2.40 pentru o victorie la pauza a iesenilor

Poli Iasi primeste vizita echipei CS Otopeni in ultima partida a etapei a 15-a, intr-un meci derby pentru evitarea retrogradarii. Poli Iasi ocupa pozitia pozitia a 16-a cu 12 puncte, urmata de CS

13 Noiembrie 2008

Rednic: I-am certat la pauza, asta nu e atitudine de Dinamo! :X

Tehnicianul cainilor spune ca i-a certat pe jucatori pentru evolutia din prima repriza, care nu l-a multumit delocI-am certat putin la pauza, asta nu e atitudine de Dinamo la unii jucatori! Treubie sa

06 Noiembrie 2008

Pariaza pe rezultatul la pauza al partidei Lyon - Steaua

Casele de pariuri dau drept favorit o victorie a Lyon-ului la pauza cu o cota de 1.75 . Pentru o victorie a Stelei la pauza bookmakerii ofera o cota de 7.00, pe cand un egal la pauza are o cota de

03 Noiembrie 2008

Adrian Ilie: Craiovenii s-au crezut invingatori de la pauza

Cobra a urmarit de la oficiala fostului Central jocul alb-albastrilor cu CS Otopeni. Fostul manager sportiv al Stelei exclude o revenire in fotbal in viitorul apropiat.Am venit la Craiova cu probleme

31 Octombrie 2008

Pauza de 4 zile costa Dacia 40 mil. euro

Productia nerealizata a Automobile Dacia, in cele patru zile in care liniile de fabricatie vor fi oprite, va ajunge la 35-40 milioane de euro, fara a fi luate in calcul pierderile realizate de

21 Octombrie 2008

Ezequias, pauza trei saptamini!

Fundasul echipei FC Brasov, Ezequias Tavares de Melo, va fi indisponibil trei saptamani, el fiind diagnosticat astazi cu o ruptura musculara la piciorul stang suferita in partida de sambata cu Poli

15 Octombrie 2008

Napoli: La pauza le-am zis baietilor sa dea mai mult si s-a vazut

Antrenorul italian e mutumit de jocul echipei sale din repriza a doua si spune ca isi avertizase elevii ca CSM Ploiesti nu va fi o prada usoara: A fost un meci destul de echilibrat, in special in

01 Octombrie 2008

Cota 3.90 pentru ca Steaua sa conduca la pauza sau la final!

Daca nu sunteti sigur pe rezultatul final de la meciul Fiorentina - Steaua, la agentia austriaca bwin puteti paria ca una dintre echipe sau egalul va iesi cel putin la pauza sau doar la final. Astfel,

Rulmentul - HC Zalau 15-13 / pauza

Icircnceputul partidei dintre Rulmentul Brasov si HC Zalau, din etapa a 4-a a Ligii Nationale de handbal feminin, a fost aminat cu 35 de minute din cauza faptului ca masina in care se aflau arbitrii

16 Septembrie 2008

Reclamele si-au luat o scurta pauza de cafea

Volumul brut de publicitate pentru marcile de cafea a scazut cu 15%, in primele opt luni ale anului, din cauza cresterii preturilor la televiziuni Bugetele de promovare pentru cafeaua traditionala

11 Septembrie 2008

Piturca i-a certat la pauza pe tricolori

La finalul primei parti a jocului, tricolorii au fost mustruluiti de Victor Piturca, nemultumit de evolutia elevilor sai in primele 45 de minute. Astfel, constient ca numai o victorie in fata

17 Iulie 2008

FC Vaslui a transferat opt jucatori in pauza competitionala

Vasluiul lui Porumboiu tinteste sus in noul sezon. Clasarea in primele cinci echipe ale campionatului este un obiectiv deloc supradimensionat, e realizabil.

11 Iulie 2008

Tranzactiile de pe piata bancara americana au luat o pauza

Tranzactiile din segmentul bancar american au inregistrat cel mai scazut nivel din ultimii 15 ani, in conditiile in care colapsul pietei ipotecare a redus semnificativ rezervele de capital, iar

09 Iulie 2008

Cate o pauza e buna

In weekend am fost cu cortul in Adirondacks, un fel de rezervatie naturala cu pretentie ca ar fi munti, dar unde de fapt sunt niste dealuri si multa padure. E bine si asa, a fost un weekend lung

27 Iunie 2008

Will Smith vrea pauza pentru sex

Will Smith a declarat recent ca sotia sa trebuie sa se pregateasca pentru mult sex, daca se decide sa ia o pauza de la filmari.