Regizorul Corneliu Porumboiu va ţine un workshop de scenaristică

14 ianuarie, 2014

Regizorul şi scenaristul Corneliu Porumboiu va susţine miercurea viitoare, de la ora 11.00, un seminar, în cadrul Bucharest Script Lab, o şcoală destinată scenariştilor de film şi de televiziune.

Sursa: adevarul.ro

Adrian Porumboiu despre prima repriză: ”Arbitrajul a fost echilibrat, nu putea vedea lovitura de pedeapsă”

FCSB - CFR CLUJ // FOTO UPDATE Porumboiu a clarificat faza din prima repriză: „Dacă era VAR, sigur se dădea 11 metri!”

În minutul 28, la un corner al lui FCSB, Arlauskis (31 de ani), portarul lui CFR, a ieșit greșit din poartă și l-a lovit cu pumnul în figură pe Bogdan Planic (27 de ani). Vezi AICI

FCSB - CFR CLUJ 0-0 // EXCLUSIV Adi Porumboiu, savuros: „Antrenorii principali n-au fost pe bancă” + „Diferența de valoare e clară”

Adrian Porumboiu, fostul arbitru internațional, a vorbit la GSP Live după remiza dintre FCSB și CFR Cluj, scor 0-0. AICI este desfășurarea meciului „Antrenorii principali nu au fost pe bancă