Ronaldo surprinde din nou! Și-a restilizat corpul și s-a pus la dietă

21 aprilie, 2017

Ronaldo a trecut la dietă și a renunțat să insiste la sală pe musculatura brațelor, întărind-o însă pe cea a picioarelor. Așa a redus riscul accidentărilor și țintește vârful de formă în finalul de sezon Ronaldo a eliminat-o, practic, de unul singur pe Bayern din "sferturile" Ligii, cu cele 5 goluri marcate în dubla manșă. "Explozia" portughezului nu-i deloc întâmplătoare, iar presa spaniolă a descoperit secretul.

Mureșan surprinde după egalul cu FCSB: "Am fost la Hațegan și i-am mulțumit"

Președintele CFR-ului, Iuliu Mureșan, e mulțumit după remiza cu FCSB, scor 1-1, chiar dacă e de părere că echipa sa a jucat mai bine. Oficialul ardelenilor aplaudă prestația brigăzii conduse

Real Madrid joacă în această seară pe terenul lui Real Sociedad, într-un meci din etapa a patra din La Liga. Madrilenii au nevoie de victorie pentru micșora distanța față de liderul

liveTEXT de la 21:45 Real Sociedad - Real Madid » Fără Ronaldo și Benzema, madrilenii au nevoie disperată de victorie. Echipele de start

Contra surprinde: "2-0 pentru noi era un scor mincinos" » Ce a spus despre prăbușirea din repriza secundă

Cosmin Contra, antrenorul celor de la Dinamo, a vorbit despre egalul înregistrat de echipa sa pe terenul lui CSU Craiova, scor 2-2.  "Am pregătit meciul să jucăm pe contraatac. Am stat

Cristiano Ronaldo a făcut show în primul meci din Champions League » Starul lui Real a ajuns la cifre uluitoare

Real Madrid s-a impus fața lui Apoel, 3-0, grație dublei lui Cristiano Ronaldo și a golului lui Sergio Ramos. Atacantul lui Real e și cel mai bun marcator din Ligă pe teren propriu, și cel