tatuaj bogdan stancu

16 Octombrie 2017

VIDEO Bogdan Stancu a marcat din nou pentru Bursaspor

Bogdan Stancu a marcat un gol în meciul câștigat de Bursaspor în fața celor de la Osmanlispor, scor 3-1, într-un meci din etapa a 8-a din prima ligă turcă. Echipa

01 Septembrie 2017

România - Armenia // liveTEXT, FOTO+VIDEO Bogdan Stancu ratează de la 11 metri!

România își joacă azi ultima șansă de a mai spera la un loc de baraj pentru calificarea la CM 2018. Tricolorii întâlnesc Armenia, singura formație pe care am reușit să o

25 Ianuarie 2017

Bogdan Stancu a ratat un penalty în Cupa Turciei, iar echipa sa a fost eliminată

Bogdan Stancu a jucat astăzi o repriză în meciul pe care echipa sa l-a câștigat în Cupa Turciei, pe terenul lui Umraniyespor, scor 1-0. "Motanul" a fost introdus după pauză și

20 Ianuarie 2017

FOTO Bogdan Stancu e oficial la Bursaspor: ”Mi-e foame de fotbal!”

Stancu e oficial la Bursaspor. ”Mi-e foame de fotbal”, a declarat atacantul. Va câștiga 500.000 euro până la vară și 900.000 în fiecare din următoarele sezoane. De

18 Ianuarie 2017

Bogdan Stancu a semnat cu o nouă echipă! Românul va încasa un salariu fabulos

Bogdan Stancu (29 de ani) a semnat azi pe doi ani și jumătate cu Bursaspor. Fotbalistul român pleacă de la Genclerbirligi, cu care a semnat în 2013. Azi dimineață Stancu a susținut

Bursa de două milioane » Bogdan Stancu semnează azi cu noua sa echipă

Bogdan Stancu semnează azi pe două sezoane și jumătate cu Bursaspor, care îi asigură un salariu anual de 800.000 de euro și îi plătește lui Gençlerbirliği 750.000 euro.

17 Ianuarie 2017

Mâine semnează! Mutare de ultimă oră pentru Bogdan Stancu

Bogdan Stancu a ajuns la un acord cu Bursaspor, echipă care va plăti celor de la Genclerbirligi suma de 750.000 de euro în schimbul atacantului. Vârful român de 29 de ani va face

Bogdan Stancu a plecat de la Gencler și va semna miercuri contractul cu noua echipă

08 Octombrie 2016

Probleme după meciul cu Armenia: "Bogdan Stancu e cu nasul într-o parte"

Ionuț Badea, unul dintre secunzii echipei naționale, a vorbit despre meciul României cu Aremenia, 5-0, și a dezvăluit că Bogdan Stancu și Romario Benzar au probleme medicale. "Bogdan

23 Septembrie 2016

Bogdan Stancu nu mai crede în Steaua: "Nu va ajunge prea departe în Europa League"

Bogdan Stancu (29 de ani / Genclerbirligi), fostul fotbalist al Stelei din perioada 2008-2011, a vorbit despre formația roș-albastră care se află în Grupa L din Europa League alături de

16 Iunie 2016

EXECUTIA PERFECTA. Vezi aici golul lui Bogdan Stancu in meciul cu Elvetia

Romania - Elvetia. Golul marcat de Bogdan Stancu in partida de la Euro 2016.

15 Iunie 2016

FABULOS! Românul Bogdan Stancu, SINGURUL GOLGHETER de la EURO2016

Campionatul European de Fotbal organizat în Franța se află în ziua a cincea de meciuri, iar până acum, românul Bogdan Stancu este cel mai bun al turneului, după golurile marcate de acesta.

06 Martie 2016

Presa turcă e fascinată de Rusescu și de Bogdan Stancu: "Superliga românilor"

Raul Rusescu și Bogdan Stancu sunt într-o formă de excepție în campionatul Turciei lucru care n-a trecut neobservat de turci. Presa din Turcia îi elogiază pe cei doi atacanți.

05 Martie 2016

VIDEO Bogdan Stancu e în formă maximă! Gol și pasă de gol la Genclerbirligi

Bogdan Stancu a reușit din nou să înscrie pentru Genclerbirligi în partida de pe terenul lui Kayserispor câștigată cu 2-0. Internaționalul român a punctat în minutul

17 Ianuarie 2016

VIDEO Bogdan Stancu îl impresionează pe selecționer » "Motanul" a marcat din nou în Turcia

Bogdan Stancu a marcat un gol în nebunia de meci dintre Rizespor și Genclerbirligi, scor 2-3. "Motanul" a înscris primul gol al echipei sale. Cu Bogdan Stancu la al treilea gol în

17 Noiembrie 2015

liveTEXT Italia - România 0-1 » Bogdan Stancu înscrie după o gafă a lui Darmian

Naționala României joacă acum un meci amical împotriva Italiei. Partida este găzduită de arena "Renato Dall'Ara" din Bologna. VEZI AICI LIVETEXT PARTIDA LIVE ITALIA -

09 Octombrie 2015

"Motanul" nu mai zgîrie! Bogdan Stancu, revenire dezastruoasă în meciul cu Finlanda » Cifrele dezastruoase ale atacantului

Revenit printre ”tricolori”, Bogdan Stancu n-a convins. După ocaziile din debutul partidei cu Finlanda (1-1), atacantul a fost invizibil. Stancu s-a întors la "națională" chiar

17 Ianuarie 2015

CS U Craiova a remizat cu echipa lui Bogdan Stancu şi Liviu Antal într-un amical

CS U Craiova a remizat, scor 1-1, cu echipa lui Bogdan Stancu şi Liviu Antal, Genclerbirligi, într-un meci amical disputat în cadrul stagiului de pregătire din Turcia, informează site-ul oficial

11 Ianuarie 2015

Oltenii se luptă cu Bogdan Stancu şi cu Liviu Antal sîmbăta viitoare

CS Universitatea Craiova soseşte în această seară în Capitală, unde este aşteptat şi căpitanul Pablo Brandan, iar mîine, la prînz, oltenii vor pleca în Antalya, în primul stagiu de

30 Decembrie 2014

Roşu pentru "Motan" » Bogdan Stancu a fost eliminat la ultimul meci al lui Genclerbirligi

Bogdan Stancu, atacantul lui Genclerbirligi, a fost eliminat la meciul terminat la egalitate, scor 0-0, cu Giresunspor, în grupa H a Cupei Turciei. Stancu, titular la gazde, a fost eliminat în

27 Decembrie 2014

VIDEO. Bogdan Stancu a marcat al patrulea gol împotriva lui Galatasaray

Bogdan Stancu, atacantul formaţiei turce Genclerbirligi, a înscris unicul gol al echipei sale, în remiza de pe teren propriu, cu Galatasaray Istanbul, scor 1-1.

23 Noiembrie 2014

Bogdan Stancu a înscris o „dublă” pentru Genclerbirligi. VIDEO

Internaționalul român Bogdan Stancu a reușit, astăzi, să marcheze două goluri pentru Genclerbirligi, după mai bine de două luni

14 Noiembrie 2014

Dorin Goian are încredere în Bogdan Stancu: "El trebuie să fie titular!"

Fundaşul este accidentat şi lipseşte în această seară, dar are încredere că echipa naţională va cîştiga meciul cu Irlanda de Nord, care va începe la ora 21:45, TVR 1 şi liveTEXT pe

20 Septembrie 2014

Veşti bune pentru Victor Piţurcă » Bogdan Stancu a marcat în Turcia!

Echipa românilor Bogdan Stancu şi Liviu Antal a cîştigat cu scorul de 2-0 pe terenul echipei Eskisehirspor, într-un meci contînd pentru etapa a treia din prima ligă turcă.Cei doi români au

14 Septembrie 2014

VIDEO "Motanul", gol degeaba! » Bogdan Stancu a înscris în Turcia, dar echipa lui a pierdut

După meciul bun făcut împotriva Greciei la "naţională", Bogdan Stancu a reuşit ieri şi primul gol din acest sezon în Turcia. Integralist în atacul lui Genclerbirligi, "Motanul" a deschis

25 August 2014

Edi Stancu, Bogdan Boantă, Cocuța și Antonio spun „Poftiți pe la noi!” de la Predeal

Edi Stancu, Bogdan Boantă, Cocuța și Antonio își fac bagajele și pleacă la Predeal! Stăpâni ai ringului de dans, cei patru vor fi nevoiți să îi arate lui nea Mărin că nu sunt stângaci

07 Aprilie 2014

Alexandru Bourceanu l-a învins la scor de neprezentare pe Bogdan Stancu! Trabzonspor - Genclerbirligi, 3-0

Trabzonspor a cîştigat partida de pe teren propriu cu Genclerbirligi, scor 3-0 şi a urcat pe locul 4, care ar duce echipa în cupele europene. Alexandru Bourceanu a fost integralist la gazde,

23 Martie 2014

Bogdan Stancu face senzaţie în Turcia » A marcat din nou şi e pe primul loc în clasamentul golgeterilor!

Bogdan Stancu face senzaţie în Turcia. Atacantul român a înscris din nou în victoria echipei sale, Genclerbirligi - Elazigspor 3-1. Stancu a marcat în minutul 29 golul de 2-0 şi a ajuns pe

24 Februarie 2014

VIDEO Dezlănţuit » Bogdan Stancu a dat o ”dublă” pentru Genclerbirligi la 2-2 cu Konyaspor

Atacantul român a fost cel mai bun jucător al echipei din Ankara, făcînd posibilă după pauză revenirea de la 0-2 şi ratînd apoi răsturnarea rezultatului. Bogdan Stancu are un început de an

10 Februarie 2014

"Motanul" e-n vîrf » Bogdan Stancu a marcat din nou şi e în topul golgeterilor din Turcia!

Bogdan Stancu a reuşit un nou gol pentru Genclerbirligi şi a ajuns la cota 9 în acest sezon! Împotriva celor de la Karabukspor, atacantul român a marcat în minutul 75, cînd echipa sa era

"Motanul" se cocoaţă în vîrf » Bogdan Stancu a marcat din nou şi e în topul golgeterilor din Turcia!

03 Februarie 2014

VIDEO În topul golgeterilor din Turcia! » Bogdan Stancu a marcat din nou pentru Genclerbirligi

Bogdan Stancu a înscris astăzi pentru Genclerbirligi, în meciul pierdut, scor 1-3, în faţa celor de la Akhisar Belediyespor. Atacantul român a fost integralist la oaspeţi şi a transformat în

02 Februarie 2014

16 Decembrie 2013

VIDEO Bogdan Stancu a înscris împotriva Galatei!

Bogdan Stancu e într-o formă excelentă şi a reuşit un nou gol în campionatul Turciei! Atacantul lui Genclerbirligi a deschis scorul în meciul de acasa, contra celor de la Galatasaray. În

15 Decembrie 2013

05 Noiembrie 2013

În formă înainte de baraj » Bogdan Stancu a reuşit o "dublă" în campionatul Turciei

Bogdan Stancu, 26 de ani, e în mare formă înaintea barajului naţionalei cu Grecia.Atacantul a înscris în minutul 7 al meciului Genclerbirligi - Eskisehirspor şi a stabilit scorul la pauză,

04 Noiembrie 2013

În formă înainte de baraj » Bogdan Stancu a înscris al 3-lea gol din acest sezon în Turcia

14 August 2013

Min. 44 » România - Slovacia, gol Bogdan Stancu

GOOL ROMÂNIA! Torje centrează în faţa porţii, unde Bogdan Stancu se înalţă perfect şi înscrie!

liveTEXT România - Slovacia 1-0 » Bogdan Stancu reia cu capul în poartă

România joacă acum, în direct la Antena 1 şi liveTEXT şi VIDEO pe GSP.RO, un amical împotriva Slovaciei. Vezi aici VIDEO partida România - Slovacia! *** Minutul 45+2: PAUZĂ!Minutul 44:

17 Martie 2013

FOTBAL EUROPEAN. Bogdan Stancu a marcat pentru Orduspor

Atacantul român a înscris din penalty pentru turcii de la Orduspor, care au pierdut pe teren propriu meciul cu Gaziantepspor (scor 2-3).

03 Martie 2013

Probleme mari pentru Piţurcă » Bogdan Stancu s-a rupt la meciul cu Karabukspor

Unul dintre cei mai în formă atacanţi pe care Victor Piţurcă îi avea la dispoziţie, Bogdan Stancu s-a accidentat la meciul cîştigat de Orduspor cu Karabukspor. "Motanul" a părăsit terenul

20 Octombrie 2012

VIDEO "Motanul" a muşcat din nou » Bogdan Stancu e cel mai în formă atacant român

Lui Bogdan Stancu îi merge foarte bine la echipa de club. După ce a fost titular în atacul României în locul lui Adrian Mutu, fostul stelist îşi arată calităţile şi în Turcia, la Orduspor.

Bogdan Stancu a marcat a cincea oară consecutiv pentru Orduspor

Internaţionalul român a punctat, astăzi, din penalty, în jocul pe care echipa sa, Orduspor, l-a încheiat la egalitate, scor 2-2, cu formaţia Elazigspor.

17 Octombrie 2012

"Motan" de Inter! » Bogdan Stancu e aproape de a ajunge în Italia

Clubul lui Moratti a trimis special un scouter pentru atacantul român, după ce internaţionalul a impresionat în Turcia prin evoluţiile din acest sezon în tricoul lui Orduspor. Vîrful lui

16 Octombrie 2012

Torje + Bogdan Stancu = Van Persie :S

Golgeterul Premier League din sezonul precedent, cu 30 de reuşite, Robin Van Persie (29 de ani), va fi titular diseară contra României.Cel pe care presa britanică l-a numit VanPire după cele

09 Octombrie 2012

Bogdan Stancu, propus să-i ia locul lui Marica în atac: "Şi-a demonstrat valoarea"

Bogdan Stancu e unul dintre atacanţii favoriţi ai lui Victor Piţurcă şi e într-o perioadă bună la Orduspor, acolo unde a înscris deja 4 goluri în 7 meciuri. Stancu e una dintre soluţiile

06 Octombrie 2012

Bogdan Stancu îi uimește pe turci!

Fostul atacant al Stelei a adus un punct echipei sale, Orduspor, în meciul din deplasare contra celor de la Karabukspor, încheiat cu scorul de 1-1.

30 Septembrie 2012

VIDEO Bogdan Stancu i-a dat gol Galatei în meciul cîştigat de Ordu cu 2-0 » ”Motanu'” a putut!

La reuşita de 2-0, ex-stelistul le-a înnodat picioarele internaţionalilor Hakan Balta şi Semih Kaya. Veste bună pentru Piţi: s-a accidentat Hamit Altintop VEZI AICI REZUMATUL VIDEO! Bogdan

28 Septembrie 2012

Bogdan Stancu "şi-a ucis" fosta echipă

Bogdan Stancu, atacantul echipei turce Orduspor, a marcat în această seară golul al doilea în victoria pe care formaţia sa a obţinut-o, scor 2-0, împotriva celor de la Galatasaray.

22 Septembrie 2012

VIDEO "Motanul" zgîrie din nou! » Bogdan Stancu îi aduce un punct lui Orduspor

Bogdan Stancu a marcat astăzi pentru Orduspor în deplasarea deplasarea cu Istanbul BB, scor 1-1Webo deschisese scorul în minutul 60 pentru gazde, dar Orduspor a revenit pe tabelă două minute mai

"Motanul" zgîrie din nou! » Bogdan Stancu îi aduce un punct lui Orduspor

17 Septembrie 2012

Bogdan Stancu a marcat în Turcia

Atacantul Bogdan Stancu a înscris un gol în meciul câştigat de echipa Orduspor, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, în faţa formaţiei Kayserispor, în etapa a patra a campionatului Turciei.

01 Septembrie 2010

Tănase o agaţă pe Raluca Potecaru pentru Bogdan Stancu

Cristi Tănase (23 de ani) a fost surprins zilele trecute in compania Ralucăi Potecaru, intr-un restaurant din Bucureşti. Cea mai frumoasă Fată de la Pagina 5 a anului 2009 a declarat pentru

28 Iulie 2010

Iubita l-a inselat pe Bogdan Stancu

Satula de escapadele repetate ale stelistului, Iulia Oprea s-a gandit ca este timpul sa-i plateasca acestuia cu aceeasi moneda.

26 Noiembrie 2008

Cota 9.00 pentru un gol marcat de Bogdan Stancu

Atacantul stelist are cota 9.00 pentru un gol marcat in poarta lui Bayern Munchen in aceasta seara. Favoriti sint Luca Toni si Miroslav Klose, ambii cu o cota de 1.80. Daca va reusi sa marcheze primul

21 Octombrie 2008

Liga Campionilor - Bogdan Stancu a p?r?sit ?chiop?tnd antrenamentul oficial al Stelei

Atacantul stelist Bogdan Stancu a p?r?sit dup? aproximativ 40 de minute antrenamentul oficial al ro?-alba?trilor ?i a plecat spre vestiare ?chiop?tnd, iar prezen?a sa devine incert? pentru meciul de

Bogdan Stancu a parasit antrenamentul mai devreme: Am probleme cu glezna

Atacantul Stelei a parasit terenul de antrenament mai devreme, din cauza unor dureri la glezna, si este incert pentru duelul de mine cu Olympique Lyon, anunta stelisti.roAm probleme cu glezna si inca

08 Octombrie 2008

Bogdan Stancu trebuie introdus titular si daca nu joaca bine / Tu ce crezi?

Presedintele Federatiei Romane de Fotbal, Mircea Sandu, a declarat, in aceasta dupa-amiaza, ca atacantul stelist Bogdan Stancu trebuie introdus in teren chiar daca nu joaca mereu bine si a mentionat

07 Octombrie 2008

Suporterii Stelei l-au desemnat pe Bogdan Stancu cel mai slab jucator din meciul cu CS Otopeni

Imediat dupa fluierul de final al partidei dintre Steaua si CS Otopeni, incheiata la egalitate, scor 1-1, site-ul stelisti.ro a initiat un sondaj de opinie pentru a afla cine considera fanii ca a fost

27 August 2008

Bogdan Stancu, titular cu Galatasaray!

Cel mai bun marcator al Stelei in acest sezon, Bogdan Stancu, are mari sanse sa joace din primul minut cu Galatasaray. Gigi Becali a fost cel care i-a transmis lui Laca sa-l foloseasca pe atacantul