teren concordia- carrefour militari

27 Septembrie 2017

VIDEO Nervi după înfrângerea cu Concordia Chiajna! Suporterii roș-albi amenință: "Intrăm pe teren dacă nu bagi jucătorii de la Dinamo 2!""

Vasile Miriuță are două înfrângeri în primele două meciuri pe banca lui Dinamo. A cedat cu FCSB, 0-1, și cu Concordia Chiajna, scor 2-3. La finalul meciului a fost la zona

09 Februarie 2017

ŢARA în care CARREFOUR a dat FALIMENT!

Compania care operează magazinele Carrefour din această ţară tocmai a intrat în faliment.

Carrefour a dat faliment în Bulgaria

KMB Bulgaria, operatorul bulgar al lanţului de supermarketuri Carrefour a intrat în faliment, a decis Curtea din Sofia. În Bulgaria, Carrefour operează în franciză, francizatul fiind compania

13 Decembrie 2016

Carrefour caută un nou CEO

Grupul francez de distribuţie Carrefour, prezent şi pe piaţa din România, a demarat procesul de căutare pentru un nou director general, în condiţiile în care mandatul actualului CEO, Georges

27 Septembrie 2016

ANUNŢ BOMBĂ de la CARREFOUR!

Carrefour România depăşeşte 15.000 de angajaţi, odată cu finalizarea achiziţiei Billa, şi deschiderea de noi hypermarketuri.

12 Iunie 2016

Batai, torte in tribune si suporteri dezbracati pe teren. Imaginile incredibile de la Euro care nu s-au vazut la TV! Un fan al Croatiei s-a bucurat cu jucatorii pe teren la golul cu Turcia. GALERIE FOTO

Un turneu final care a inceput sub alerta atentatelor teroriste a ajuns sa fie terorizat chiar de suporteri. Rusii s-au batut cu englezii in Marsilia, apoi turcii cu francezii in Paris. Strazile au

25 Aprilie 2016

Reduceri de până la 50% la Carrefour Romania

Carrefour România a dat startul campaniei Black Promo, pregătind pentru clienţii săi reduceri de până la 50% pentru produsele electronice, electrocasnice, IT şi telecom, potrivit unui

06 Februarie 2016

Teren minat » CSM București are o misiune dificilă cu Gyor: unguroaicele pierd greu pe teren propiu

Gyor e o echipă care pierde foarte greu pe teren propriu. Bucureştencele vor să repete jocul de la Podgorica, unde au reuşit să facă egal cu campioana Europei. În ultimele cinci sezoane,

01 Decembrie 2015

VIDEO Concordia Chiajna - Viitorul 2-2 » Dobrogenii pierd teren în lupta pentru primul loc

Viitorul poate pierde teren în lupta pentru primul loc după ce a remizat la Chiajna, scor 2-2. VEZI LIVETEXT VEZI VIDEO Gabi Giurgiu a deschis scorul pentru gazde în minutul 12, din

18 August 2015

Hagi şi Baciu, supăraţi după meciul dintre Viitorul şi Concordia, 3-1: "Centralul putea echilibra situaţia din teren"

Marius Baciu şi Gheorghe Hagi au vorbit despre meciul cîştigat de Viitorul în faţa Concordiei, scor 3-1. "Păcat că am făcut un efort mare şi n-am cîştigat. Am luat gol foarte

17 August 2015

Hagi şi Baciu au ieşit supăraţi după meciul dintre Viitorul şi Concordia: "Centralul putea echilibra situaţia din teren"

17 Martie 2015

VIDEO şi FOTO Dinamo - Concordia Chiajna 0-3 » "Cîinii", umiliţi pe teren propriu

Concordia Chiajna a cîştigat cu lejeritate meciul contra celor de la Dinamo, scor 3-0, fiind pentru a doua oară în istorie cînd cîştigă la trei goluri diferenţă în deplasare. Vezi aici

25 Februarie 2015

VESTE-ŞOC de la Carrefour

.

24 Februarie 2015

Carrefour a făcut un anunţ care a lăsat TOATĂ LUMEA cu gura cascată! Nu ştim dacă mai ai curaj sa cumperi de la ei după ce au dat această veste

22 Februarie 2015

LIGA I. Astra Giurgiu - Concordia Chiajna, 2-2. Echipa lui Protasov, blocată pe teren propriu

Astra Giurgiu a remizat, în această după-amiază, pe teren propriu, în compania celor de la Concordia Chiajna, scor 2-2, într-un meci din cadrul rundei a 18-a a Ligii I.

20 Februarie 2015

.

Veste de la Carrefour!

Francezii de la Carrefour SPARG PIAŢA! Au venit cu ceva ce NU A MAI FĂCUT VREODATĂ vreun magazin mare. Totuşi, românii trebuie să fie ATENŢI:

21 Noiembrie 2014

liveTEXT de la 18:00 » Concordia, oaspete pe propriul teren! Chiajna întîlneşte Viitorul lui Gheorghe Hagi

Viitorul primeşte vizita Concordiei chiar la Chiajna, teren pe care ambele echipe îşi joacă meciurile de acasă. Partida din etapa a 15-a va fi de la ora 18:00, în direct pe Look Plus, Dolcesport

06 Noiembrie 2014

DECIZIE a Carrefour în România

Directorii lanţului de magazine Carrefour au luat o decizie suprinzătoare pentru clienţii din România. Este o măsură DISPERATĂ!

26 Octombrie 2014

Dezvăluiri de pe teren! Andrei Prepeliţă: "Istvan Kovacs mi-a zis lucrurile astea pe teren"

Mijlocaşul Stelei, Andrei Prepeliţă, a dezvăluit ceea ce i-a spus Istvan Kovacs în momentul jocului de la Tîrgu Mureş, pierdut de echipa sa, scor 0-1. "A zis şi domnul Kovacs că Mureşan

16 Octombrie 2014

Carrefour România a inaugurat primul hipermarket Carrefour din orașul Târgu Jiu

Carrefour România a inaugurat primul hipermarket Carrefour din orașul Târgu Jiu și a celui de-al 27-lea din țară, în cadrul celui mai nou centru comercial dezvoltat de NEPI,

21 Septembrie 2014

Ucraina: Doi militari ucraineni ucişi, după consolidarea armistiţiului. Rusia: 80 de militari ruşi ucişi în luna august

Armata ucraineană a anunţat că doi miliatari au fost ucişi şi alţi opt au fost răniţi, de la consolidarea armistiţiului de la Minsk. De cealaltă parte, un politician rus a anunţat că 80 de

08 Septembrie 2014

Anunt SURPRIZA de la Carrefour

La doar câteva zile după ce Carrefour a deschis un nou hipermarket în Bucureşti, în parcul comercial Vulcan Value Centre din cartierul Rahova, francezii vin cu un nou anunţ de

12 August 2014

VIDEO Le-au tras şapca pe ochi » Concordia Chiajna, la al treilea eşec pe teren propiu: 0-2 cu U Cluj

Formaţia lui Şumudică a pierdut a treia partidă pe teren propriu în acest sezon, 0-2 cu U Cluj. Gazonul sintetic nu e deloc pe placul Chiajnei! După 1-3 cu Dinamo în Cupa Ligii şi 0-2 cu

Ce face CARREFOUR în România

Carrefour a luat o decizie nemaintâlnită în România, prin anunţul pe care l-a făcut azi.

11 August 2014

liveTEXT de la 18:30 » Concordia Chiajna luptă cu Universitatea Cluj pentru a obţine primele puncte pe teren propriu

Concordia primeşte vizita Universităţii Cluj pe stadionul din Chiajna, într-un meci ce contează pentru etapa a treia a Ligii 1, de la ora 18:30, în direct pe Look tv şi liveTEXT pe GSP.RO.

08 Iulie 2014

ANUNŢUL FĂCUT DE CARREFOUR: SE RETRAGE...

MAI MULTE, PE CAPITAL

30 Iunie 2014

Schimbare MAJORĂ la Carrefour

Al treilea cel mai mare retailer din comerțul modern din România continuă dezvoltarea pe piaţa locală cu un nou brand, Contact. Este vorba despre un supermarket de dimensiuni mai reduse, care are

19 Iunie 2014

ROMANUL care A BĂTUT CARREFOUR

Un om de afaceri român cu un mic lanţ de magazine vinde la preţuri atât de mici încât bate marile lanţuri internaţionale. În plus, le-a aplicat o lovitură dură francezilor de la Carrefour

18 Februarie 2014

Vlad Ardeleanu, Carrefour: "Online-ul este unul din principalii stâlpi de dezvoltare ai Carrefour în România"

Care e limita Carrefour Online? “The sky is the limit…”, răspunde Vlad Ardeleanu, director formate de creştere şi noi direcţii de dezvoltare în cadrul Carrefour România, care vrea ca

14 Februarie 2014

Motivul pentru care Steaua - Concordia se va disputa pe teren: "E în război, asta dă garanţia meciului corect"

Astăzi începe partea a doua a sezonului cu partida dintre Steaua şi Concordia Chiajna, iar primele speculaţii privind corectitudinea meciului au apărut după declaraţiile lui Ioan Niculae şi

08 Decembrie 2013

VIDEO Cetatea Chiajnei » Concordia a ajuns la al şaselea meci fără înfrîngere pe teren propiu, 2-1 cu ACS Poli

Chiajna a învins aseară ACS Poli şi astfel a ajuns la cota de şase meciuri fără înfrîngere acasă. Echipa lui Chirilă a asediat Poli încă din primele minute, dar nu a reuşit să se

07 Decembrie 2013

VIDEO Concordia - ACS Poli 2-1 » Iflovenii rămîn cu o singură înfrîngere pe teren propriu în acest sezon

Concordia a învins ACS Poli cu 2-1 în ultima etapă a turului de campionat şi ilfovenii rămîn cu o singură înfrîngere pe teren propriu. Urmăreşte aici desfăşurarea liveTEXT a partidei!

06 Decembrie 2013

02 Decembrie 2013

VIDEO Neluţ Roşu, jucătorul remarcat de Andrei Vochin pentru viziunea din teren, a marcat un gol incredibil în Botoşani-Concordia!

În vîrstă de 20 de ani, Neluţ Roşu impresionează din ce în ce mai mult la Concordia Chiajna, iar împotriva celor de la Botoşani a reuşit un gol superb. Mijlocaşul Concordiei a majorat

01 Decembrie 2013

29 Noiembrie 2013

Carrefour a ajuns la Slatina

Carrefour România a deschis joi primul supermarket Market din Slatina, judeţul Olt, şi ajunge la o reţea de 76 de magazine în acest format la nivel naţional, a anunţat retailerul.

28 Noiembrie 2013

17 Iunie 2013

Un nou magazin Carrefour Express

Grupul Carrefour România anunță intrarea în rețeaua Express a unui nou magazin de proximitate, Express Orizont,  numărul de unități în acest format ridicându-se la

16 Iunie 2013

Carrefour a ajuns la 27 de Express-uri

Carrefour continuă extinderea pe segmentul magazinelor de proximitate. Retailerul deschide, mâine, trei noi magazine în franciză, în București.

09 Mai 2013

FOTO şi VIDEO Rapid - Concordia Chiajna 0-0 » Primul punct scos de ilfoveni pe teren străin în 2013

Rapid şi Concordia Chiajna au terminat la egalitate partida din Giuleşti, scor 0-0, într-un meci în care ocaziile importante au fost rarisime. Acest punct este extrem de important pentru ilfoveni,