Un dinamovist e nemulțumit de lotul convocat de Daum: "Meritam să fiu acolo!"

19 mai, 2017

Prezent la conferința de presă susținută înaintea finalei Cupei Ligii cu ACS Poli Timișoara, Steliano Filip și-a exprimat dezamăgirea că nu a fost convocat de Daum pentru meciurile cu Polonia și Chile. Selecționerul Christoph Daum a anunțat astăzi lotul pentru meciul cu Polonia din preliminariile CM 2018 și pentru meciul amical cu Chile, iar Steliano Filip nu face parte dintre jucătorii selecționați.

Citeste mai mult despre Dinamo

Mureșan surprinde după egalul cu FCSB: "Am fost la Hațegan și i-am mulțumit"

Președintele CFR-ului, Iuliu Mureșan, e mulțumit după remiza cu FCSB, scor 1-1, chiar dacă e de părere că echipa sa a jucat mai bine. Oficialul ardelenilor aplaudă prestația brigăzii conduse

VIDEO Zenit scoasă din Cupă de o divizionară secundă, Mancini dă vina pe arbitru! » Fostul dinamovist Mevlja a luat "roșu" în minutul 11

Concitadina Dinamo Petersburg a învins liderul Zenit în șaisprezecimile Cupei Rusiei după prelungiri (3-2). "Arbitrul a făcut praf meciul. Chiar și în zece oameni, am egalat de

ULTIMĂ ORĂ Rezultatul votului Comitetului Executiv al FRF în privința numirii lui Contra, care a fost și el la ședință + I-au tăiat din bani lui Daum!

Comitetul Executiv al FRF s-a reunit astăzi pentru a vota numirea lui Contra pe banca tehnică a naționalei României.  Cei prezenți au votat în unanimitate învestirea lui