Celebrul interlop braşovean Alen Moisin a fost din nou încătuşat, de această dată la Madrid. El urmează să fie adus sub escortă în România.

Sursa: evz.ro

Bilanţul victimelor cutremurului din Mexic a ajuns la 237

Bilanţul victimelor cutremurului din Mexic a ajuns la 237, iar echipele de salvare continuă căutarea supravieţuitorilor, transmite BBC.

VIDEO Zenit scoasă din Cupă de o divizionară secundă, Mancini dă vina pe arbitru! » Fostul dinamovist Mevlja a luat "roșu" în minutul 11

Concitadina Dinamo Petersburg a învins liderul Zenit în șaisprezecimile Cupei Rusiei după prelungiri (3-2). "Arbitrul a făcut praf meciul. Chiar și în zece oameni, am egalat de

Rusia a încheiat manevrele militare Zapad. NATO a început unele de amploare în Polonia, la care participă şi voluntari civili VIDEO

În contextul preocupărilor legate de securitate, mii de soldaţi polonezi şi alţi militari ai NATO, inclusiv români, au lansat un exerciţiu de apărare major în nordul Poloniei.

VIDEO Scene halucinante la meciul adversarei FCSB din Europa League » Un fost selecționer, bătut în direct: "I-am tras un șut în fund și mă simt bine!"

Lugano a pierdut joi seara acasă cu Sion (1-2), iar după meci, președintele oaspeților, Christian Constantin, l-a lovit cu pumnii și cu picioarele pe Rolf Fringer, fost selecționer al Elveției

CRIMĂ FEROCE! Fosta iubită unui CELEBRU artist și-a UCIS bona cu SÂNGE RECE. I-a dat FOC în curte - Foto

Sabrina Quider, fosta iubită a fondatorului celebrei formații BoyZone, Mark Walton, a fost arestată pentru crimă. Femeia este acuzată că și-a ucis cu sânge rece bona, apoi i-a dat foc în