Vasile Miriuță nu înțelege ce se întâmplă cu echipa sa: "Am picat în fund. E inadmisibil"

12 august, 2017

Vasile Miriuță s-a arătat dezamăgit de jucătorii săi după ce Concordia Chiajna a remizat pe teren propriu cu Juventus București, scor 1-1. "După ce am deschis scorul le-am spus jucătorilor să aibă grijă și uite că am luat gol. E inadmisibil să primești un asemenea gol. Nu pot spune că a fost ghinion azi pentru că prima repriză am dominat-o. În partea a doua n-am fost în stare să o băgăm în poartă, am picat în fund.

Coaliție monstruoasă anti-FCSB? Dică a răbufnit azi: "În meciurile cu noi mereu se întâmplă asta!"

Nicolae Dică a răbufnit la conferința de presă de azi și simte că FCSB e victima unei coaliții a celorlalte echipe din Liga 1.  "Am văzut și eu declarațiile unor conducători. Mi-ar

liveTEXT + VIDEO ACUM Kayserispor - Kasimpașa » Start nebun de meci pentru echipa lui Șumudică: egalarea vine în minutul 20

Kayserispor, echipa antrenată de Marius Șumudică, joacă de la această oră cu Kasimpașa, într-un meci din cadrul etapei a 23-a din Turcia. Partida a început la ora 15:00 și poate fi

VIDEO » Slovacko - Sparta Praga 1-1» Florin Niță și Nicolae Stanciu au fost decisivi pentru echipa lor

Sparta Praga, cu Florin Niță și Nicolae Stanciu titulari, a terminat la egalitate, 1-1 cu Slovacko, într-un meci din etapa a 18-a din Cehia. Cei doi români au fost decisivi. Slovacko -

DINAMO ÎN PLAY-OUT. Incredibil! Ce făcea Miriuță în ultimele minute din Astra - Dinamo 2-0

Dinamo a pierdut cu Astra, 0-2, iar echipa alb-roșie a ratat prezenta în play-off-ul Ligii 1. (Detalii aici) În ultimele minute din meci, fanii lui Dinamo l-au înjurat pe patronul