VIDEO » Chiajna și Juventus s-au anihilat și au terminat la egalitate, 1-1

12 august, 2017

Concordia Chiajna și Juventus București au remizat, 1-1, într-un meci din etapa a 6-a din Liga 1. Echipa lui Miriuță a deschis scorul înaintea pauzei prin lovitura de cap a lui Marian Cristescu, după o lovitură liberă executată de Fota. Formația din Colentina a egalat în prelungirile primei părți tot printr-o lovitură de cap, dar de această dată a lui Măzărache.

VIDEO Donald Trump mărturiseşte că face eforturi susţinute să-şi ascundă „acel loc chel“

Liderul Casei Albe, Donald Trump, a recunoscut că are o reală problemă cu podoaba sa capilară, confirmând astfel ceea ce Washingtonul s-a străduit să ţină secret, dar nu a reuşit.

liveTEXT + VIDEO ACUM e FC Botoșani - Gaz Metan, meci cu implicații în play-off. Moldovenii marchează, iar Dinamo e dezavantajată la acest scor

Azi e ziua decisivă în Liga 1, urmând să se stabilească ultimele două echipe calificate în play-off. Dinamo, Poli Iași și Viitorul se luptă pentru două locuri, iar bătălia

liveTEXT + VIDEO ACUM Kayserispor - Kasimpașa » Start nebun de meci pentru echipa lui Șumudică: egalarea vine în minutul 20

Kayserispor, echipa antrenată de Marius Șumudică, joacă de la această oră cu Kasimpașa, într-un meci din cadrul etapei a 23-a din Turcia. Partida a început la ora 15:00 și poate fi

FOTO + VIDEO Dinamo, dezavantajată de rezultatul meciului FC Botoșani - Gaz Metan » Moldovenii se impun la limită și pun presiune pe "câini"

FOTO + VIDEO FC Botoșani - Gaz Metan 1-0 și Dinamo a pierdut o variantă de calificare în play-off » "Câinii" sunt "PA" dacă pierd la Giurgiu

Azi e ziua decisivă în Liga 1, urmând să se stabilească ultimele două echipe calificate în play-off. Dinamo, Poli Iași și Viitorul se luptă pentru două locuri. "Câinii"