VIDEO » Chiajna și Juventus s-au anihilat și au terminat la egalitate, 1-1

12 august, 2017

Concordia Chiajna și Juventus București au remizat, 1-1, într-un meci din etapa a 6-a din Liga 1. Echipa lui Miriuță a deschis scorul înaintea pauzei prin lovitura de cap a lui Marian Cristescu, după o lovitură liberă executată de Fota. Formația din Colentina a egalat în prelungirile primei părți tot printr-o lovitură de cap, dar de această dată a lui Măzărache.

VIDEO Război total între Donnaruma și fanii lui Milan: "Dispari, sac de rahat! Nu mai avem răbdare, nenorocitule" » Portarul a fost convins cu greu să joace

Fanii lui AC Milan au avut o reacție nervoasă la adresa portarului Gianluigi Donnarumma, în timpul meciului cu Verona, 3-0, din Cupa Italiei. Impresarul lui Donnarumma, care a cerut anularea

VIDEO Guardiola scrie istorie! Pep a stabilit un record uriaș în Premier League și domină în 3 dintre cele mai puternice campionate din lume

Manchester City s-a impus pe terenul celor de la Swansea, 4-0, iar echipa lui Pep Guardiola, 46 de ani, și-a consolidat prima poziție în Premier League. Guardiola a survolat performanța lui

VIDEO Război total între Donnaruma și fanii lui Milan: "Nu mai avem răbdare, nenorocitule!" » Gest mare făcut de Bonucci în vestiar

VIDEO Salvatorul Bale » Gol după 36 de secunde la revenire: "Trebuie să-mi ascult corpul. Nu sunt apt sută la sută"

Galezul l-a înlocuit în minutul 81 pe Benzema, în victoria obţinută de Real Madrid în faţa lui Al Jazira (2-1) și a înscris în același minut, la prima

Imagini spectaculoase. Polițiști israelieni sub acoperire arestează militanți palestinieni (VIDEO)

Polițiștii israelieni au făcut o serie de arestări în timpul unui protest inițiat de 400 de palestinieni, în orașul Ramallah din Cisiordania, protest survenit ca urmare a declarației