VIDEO » Chiajna și Juventus s-au anihilat și au terminat la egalitate, 1-1

12 august, 2017

Concordia Chiajna și Juventus București au remizat, 1-1, într-un meci din etapa a 6-a din Liga 1. Echipa lui Miriuță a deschis scorul înaintea pauzei prin lovitura de cap a lui Marian Cristescu, după o lovitură liberă executată de Fota. Formația din Colentina a egalat în prelungirile primei părți tot printr-o lovitură de cap, dar de această dată a lui Măzărache.

FOTO VIDEO Atac cu armă albă la Munchen. Mai multe persoane au fost înjunghiate într-o staţie de metrou din centrul oraşului

Mai multe persoane au fost înjunghiate sâmbătă dimineaţa în staţia de metrou Rosenheimer Platz din centrul oraşului Munchen, în Germania, potrivit presei internaţionale. Poliţia îl caută

VIDEO Marcel Popescu se ține de glume după gafa lui Manasse de la golul decisiv al Craiovei: "Haideți să vă spun"

CS U Craiova a câștigat dramatic meciul cu Concordia Chiajna, 2-1, într-un duel contând pentru etapa a 15-a din Liga 1. Băluță a deschis scorul pentru olteni, dar Marc a egalat

Borussia Dortmund, MESAJ SPECIAL pentru un fost internațional român | VIDEO

Fostul fotbalist român Marcel Răducanu a împlinit, astăzi, vârsta de 63 de ani. Borussia Dortmund i-a transmis „La mulți ani”, iar clubul i-a dedicat acestuia și un filmuleț special.

VIDEO Gol de generic reușit de Pedro în meciul cu Watford! Toată lumea se aștepta la o centrare, dar ce a reușit starul lui Chelsea e uimitor

Chelsea traversează un moment dificil, având două înfrângeri în ultimele două meciuri de Premier League. VEZI VIDEO! Trupa lui Antonio Conte întâlnește azi

VIDEO "Tensiuni" la antrenamentul FCSB-ului :) » "Tase", intrare fără menajamente la Dică

FCSB a câștigat meciul cu Be'er Sheva din deplasare, scor 2-1 și a ajuns la 9 puncte în 3 meciuri în grupele Europa League. VEZI AICI VIDEO! Atmosfera la echipă e una bună, iar