VIDEO Lacazetteribil » Record stabilit de atacantul lui Arsenal la debutul în Premier League

12 august, 2017

Alexandre Lacazette, noul vârf al lui Arsenal, a avut nevoie doar de 101 secunde să deschidă thrillerul cu Leicester, scor final 4-3, decis de inspirația lui Wenger, rezervele Ramsey și Giroud întorcând formidabil rezultatul pe final (VIDEO și FOTO AICI!). Noul sezon din Premier League a pornit cu focuri de artificii și un thriller cum poate numai fanii lui Arsenal s-au obișnuit.

VIDEO Premieră în fotbalul mondial: Bayern Munchen a primit primul penalty prin intermediul tehnologiei video! + A fost cea mai lungă pauză între reprize a secolului

În Bundesliga a fost nevoie de VAR, noul sistem de asistență video pentru arbitri, încă de la debutul noului sezon. Vineri seară, la 2-0 pentru Bayern, în minutul 51 al meciului

VIDEO Simona Halep explică cum a depășit momentele grele din meciul cu Konta: "Asta mi-am spus în acel moment"

Simona Halep s-a calificat în această dimineață în semifinalele turneului de la Cincinnati după victoria superbă obținută în fața rivalei sale Johanna Konta, scor 6-4,

VIDEO Așa arată un lider mondial! » Simona Halep face un meci solid cu Johanna Konta și se califică în semifinale la Cincinnati! Își cunoaște adversara

Simona Halep a reușit unul dintre cele mai bune meciuri din acest an, învingând-o pe Johanna Konta în sferturile de finală ale turneului Premier 5 de la Cincinnati după o partidă

Seria atacurilor continuă: ATAC SÂNGEROS în RUSIA - VIDEO

Un nou atac sângeros șochează lumea, de data aceasta în orașul Surgut din Rusia, unde opt persoane au fost înjunghiate pe stradă.

LEGATĂ și TORTURATĂ VIOLENT timp de 10 ORE. Scenele DURE au fost transmise LIVE. SCOPUL este INCREDIBIL – VIDEO VIRAL

O tânără de 24 de ani din Anglia a fost supusă la un tratament dur în fața a sute de oameni, pentru a atrage atenția față de tratamentele crude la care sunt supuse animalele utilizate pentru