VIDEO Voluntari scapă de emoții după victoria contra Chiajnei » Meci cu două goluri anulate

21 aprilie, 2017

FC Voluntari s-a impus în deplasare pe terenul Concordiei Chiajna și scapă de eventuale emoții în lupta pentru evitarea retrogradării. Ambele goluri ale partidei au fost marcate de Adrian Bălan. Atacantul Voluntariului a deschis scorul după 19 minute, printr-o lovitură de cap. În minutul 30, Bălan a reușit "dubla", după ce a executat perfect o lovitură liberă, la colțul scurt.

INEDIT » Interviu simultan cu secunzii lui Contra: "Ne distram făcând «Procesul etapei». Moderator, un fel de Ovidiu Ioaniţoaia, era Cosmin"

”Secunzii” lui Contra de la echipa națională, Adrian Mihalcea şi Jerry Gane, au răspuns la 10 întrebări comune ale Gazetei despre cariera lor de jucători şi antrenori. 1) Cea

VIDEO + FOTO Toate rezultatele și golurile din etapa a treia a EL » Lugano a învins Plzen + Gol senzațional marcat de Giroud!

A treia etapă din grupele Europa League a fost una extraordinară pentru românii angrenaţi în competiţie. Pe lângă victoria obţinută de FCSB,  scor 2-1, în

ANUNȚUL METEOROLOGILOR pentru week-end! Ce TURNURĂ va lua vremea și ce TEMPERATURI ne așteaptă după atâtea zile călduroase -News Alert!

Gata și week-end-ul, gata și vremea! Ne mai bucurăm încă puțin de vreme caldă și frumoasă! Însă, nu pentru multă vreme, căci meteorologii au precizat faptul că, din 22 - 23 octombrie,

LIGA CAMPIONILOR. Spectacol TOTAL la Londra. Chelsea și AS Roma au remizat într-un meci cu 6 goluri. SURPRIZĂ URIAȘĂ în Azerbaidjan

Chelsea și AS Roma au remizat, miercuri, scor 3-3, într-o partidă disputată în grupele Ligii Campionilor. Atletico Madrid s-a împiedicat pe terenul celor de la Qarabag (0-0).

Video emoţional „Help Catalonia, Save Europadevenit VIRAL a stârmit FURIA celor de la Madrid”

Un video despre independenţa Cataloniei, devine viral pe Internet, adunând 2 milioane de vizualizări şi care a înfuriat Madridul.